PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=323838}

Wzgórza mają oczy 2

The Hills Have Eyes II
5,7 37 698
ocen
5,7 10 1 37698
3,7 3
oceny krytyków
Wzgórza mają oczy 2
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy 2

Temat dla chętnych do wspólnego seansu z komentowaniem. Zarówno pierwszej, jak i drugiej części filmu nie oglądałem, ale chętnie wreszcie zapoznam się z przygodami kanibalskich popromiennych mutaków. Emisja dziś wieczorem o 22:05 na antenie Tv4.

Valdoraptor23

jedynka obleśna włącznie ze sceną gwałtu młodej dziewczyny przez mutabtów-kanibali. Fuj fuj fuj. Przewidywalny, obleśny ale i tak obejrze dwójeczke tylko nie wiem czy zdarze z Wami :)

joannaolga

Ooo czyli jak widać mutaki ze Wzgórz przejawiają więcej instynktów niż Ludzie z gór z "Drogi bez powrotu".

Valdoraptor23

najgorszy horror jaki oglądałam chyba z 2 tyg nie spałam po wrong turn -_- ja oglądałam część gdzie gość ze stacji pokierował rodzinkę dziadków z dziećmi i małą wnuczką niemowlęciem na odludzie gdzie rozwalił im się ten samochód, i był tam jakiś gwałt w samochodzie chyba ale nie pamiętam bardzo....brzydkie toto było te mutanty ;p wiem juz, ze mama bedzie sie wkur%$%ć i zamykać oczy, że oglądam horror ^^ ale tak to jest jak jeden tv w domu...

psychonatka89

Ja też nie przepadałem kiedyś za takimi "ludzkimi" potworami, ale odkąd zacząłem oglądać Walking Dead, jakoś to uprzedzenie osłabło. "Wrong turn" było trochę straszne ale też śmieszne, a aurę grozy jak dla mnie psuła trochę nieśmiertelność tych kanibali.
Dla mnie najgorsze są japońskie schizy w typie dziewczynek z telewizora, takich nawet nie tykam xD

Valdoraptor23

najgorsze są pseudoprawdziwe nagrania duchów oglądane nocą xd

Valdoraptor23

A ja bardzo lubie wszelkie duchy w horrorach jestem ogólnie bardzo wrażliwa emocjonalnie więc potem je widze po ścianach :P, a co do dziewczynek z telewizora, przytoczysz jakiś konkret, chętnie bym pobała dupę ^^ wrong turn poprostu mnie wystraszyl bo byl to moj poczatek ogladania horrorow w '09 (wczesniej nie tykałam, a teraz nie odpuszcze nawet klasy Z) i od razu na początek dość mocny film... ale piły i mordercy z nozem w slasherach mnie nie przerazaja... :)

psychonatka89

No jak na początek to niezły skok na głęboką wodę. A co do konkretów to wiesz, miałem na myśli te wszystkie Ringi, Klątwy, Shuttery i Grudge.. Brrr xD O, jeszcze "Zejścia" nie dooglądałem po tym jak wieki temu zacząłem. Wtedy było przerażające.

Valdoraptor23

o zejscie u mnie tez w tamtym czasie bylo ah :P.tak byla w ringu taka akcja ale juz za bardzo nie pamietam, chyba sobie obejrze znów :) daj znać jak się zacznie nasz film, bo leże sobie w łóżku a matka katuje na dobre i na złe czy inne m jak milosc :P

psychonatka89

No jeszcze sporo czasu zostało, 1,5h.

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

"zejście" musze szczerze powiedziec zaskoczyło mnie pozytywnie tylko końcówka była Ujowa taka niedorobiona... ale pozniej wyszło "zejście 2" którego nie ogladałem ale to jako tako tłumaczy ciulowe niedokonczone zakonczenie :)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Sorry, ale chyba niewiele jest filmów (horrorów) w których raz ubita bestia już więcej nie wstaje :) Przeważnie potrzebna jest przynajmniej jedna powtórka.

krzysiek34_ol

Hehe w sumie racja. Ja po prostu jestem bardziej przyzwyczajony do zwierząt, które jeśli "powracają" to w postaci potomstwa. Takie obrywanie, postrzały w mózg i upadki z 5 piętra by po chwili znów radośnie ganiać z jakimś hakiem mnie po pewnym czasie irytują bo przestaję się wczuwać, skoro morderca i tak wszystko zniesie, a na koniec jeszcze zadzwoni, że zaprasza ofiarę do sequela :D

Valdoraptor23

"Wrong turn" i "Wzgórza.." ciągle mi się mylą... Oglądałem dawno temu, czas sobie przypomnieć ;)

ocenił(a) film na 6
rakrzes

mi dokładnie tak samo xD
wrong turn ogladałem chyba wszystkie części i z kazdą kolejną było tylko gorzej że tak powiem na siłe
osobiście lubie horrory o duchach ale w wersji amerykańskiej według znawców teoretycznie gorszej ale jak oglądałem klątwe czy shuttera w wersji japan to mnie bardziej śmieszyło niż straszyło :)

skompy18

Ring azjatycki też jest przekombinowany trochę xd

ocenił(a) film na 6
pringles

w ogóle ich kino jest troche specyficzne i ciezko strawne dla prostego europejczyka jak Ja :P
ale jak przecietny japonczyk boi sie np plastikowej godzilli to pewnie te filmy typu ring itp ogladają tylko najwytrwalsi :)

skompy18

Jak kręciłam film na zaliczenie w liceum to grałam w nim m.in. samarę, tylko zamiast telewizora wychodziłam z kabiny prysznicowej xD

ocenił(a) film na 6
pringles

ale ona miała długie czarne włosy :P
zdążyłaś takowe wychodować czy znowu wykorzystałaś rajstopy ??:)

skompy18

Taak, mam już wystarczająco długie włosy do takich ról xD a wtedy akurat miałam ciemny blond, ale kamera była tak stara, że wyglądały na czarne xd

ocenił(a) film na 6
pringles

heeh xD czyli że technika nie zawsze wychodzi na lepsze :P

skompy18

No widać to najlepiej po asylum przecież xD

pringles

Ojej, co to za zaliczenie było?? :)

Valdoraptor23

To akurat było dodatkowe zadanie na informatykę, nakręciłam Czarodziejkę z Księżyca i Death Note (w tym była samara :p), a potem na studiach na zajęcia z adaptacji filmowych niemy "horror" xD Oczywiście wszystko krótkometrażowe i w jakości gorszej niż zetki, ale frajdy jest przy tym mnóstwo :D

pringles

Domyślam się :D

Valdoraptor23

Tylko teraz już ciężko stworzyć coś nowego, bo znajomi wychodzą z założenia, że w tym wieku muszą rodziny zakładać zamiast biegać przebrani za czarodziejki xD

pringles

My mieliśmy kiedyś na Marketing (bezsensowny zapychacz) przygotować dowolnego rodzaju reklamę produktu regionalnego. Nikt za bardzo nie wiedział co z tym zrobić, aż w końcu na dwie godziny przed zajęciami powstał totalnie spontaniczny pomysł improwizacji scenki teatralnej na motywach Czerwonego Kapturka pt. Zielony Sweterek. Reklama dotyczyła oscypka w koszyku. Na końcu zastrzelony wilk przed zejściem dostrzegł, że został oszukany i chyba dostał podróbę oscypka xD Wciąż mam gdzieś na kompie scenariusz tegoż dzieła xD

Valdoraptor23

Haha, no szkoda, że nie nakręciliście tego ku potomności :p

pringles

A propo ringu to właśnie dooglądałem ostatni film z serii Rocky'ego :)

Valdoraptor23

zaraz zaczynają

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

no no respect xD

pringles

Azjatyckie horrory żądza XD
Ring pierwszy był Azjatycki :) Amerykanie kopiują Azjatyckie horrory jak Polacy Amerykańskie seriale :)

movies_2

zaluje ze nie ogladalam azjatyckiego ryngu :) czas nadrobic... kiedy skoncza reklamy cholerne...

skompy18

Ja najbardziej lubię te stary jak Coś, Alien itd :) Stwory potrafią wystraszyć i się ich nie zapomni na długie lata, nie to co teraz, większość strachu przejawia się muzyką i zaskoczeniem typu nic się dzieje przez parę sekund, nawet pół minuty a tu nagle spadnie żelazko....

movies_2

Teraz straszenie polega na tym, że widz zasypia z nudy i nagle trach! To wiadomo, że się człowiek wystraszy xd

pringles

No dokładnie :)

Chociaż polecam Obecność i Naznaczony :)

movies_2

Były cycki, pijcie xD

pringles

hehe :)

Zabili ją i co? Będzie karmić piersią... kanibali :)

ocenił(a) film na 6
movies_2

aaaa no Alien to prawdziwa klasyka :) ale zebym sie bał to juz nie bardzo co nie zmienia faktu ze na tamte czasy i nawet w porównaniu z niektórymi dzisiejszymi filmami co filmy z Alienem są genialne :)
"coś-a" ogladałem i musze przyznac że się bałem :P

movies_2

Coś muszę nadrobić. Z Aliena najbardziej lubię drugą część.

Valdoraptor23

Ja też :) Jedynka była według mnie troszeczkę nudnawa, dwójka fajna, trójka taka sobie w porównaniu z resztą a czwórka za dużo komputerowa, chociaż końcówka na plus, ale żeby robić klona matkę....

Valdoraptor23

"Coś" to klasyka klasyk :D. Jeden z pierwszych filmów SF, które oglądałem na video.

rakrzes

właściwie to mi się też mylą ... nie wiem który to który :-)

Valdoraptor23

Ahoj! Wciąż się waham, czy to okropieństwo oglądać....

Zoe_5

Dawaj, przeżyłaś wczoraj tyle śluzu, dasz radę :D

Valdoraptor23

Fox Atomic? zna ktoś to studio chociaż z jednego innego filmu?

Zoe_5

ja tez , sama przed tv, mama zrezygnowala ^^ trzymaj sie, bedziemy sie bac razem ;p

psychonatka89

jakbym się bała to by było superancko! Najgorsze, że ten film jest obrzydliwy!

ocenił(a) film na 6
psychonatka89

ta a o mnie to juz sie nikt nie martwi... tez sam jestem i do tego w ciemnym pokoju ;/

Zoe_5

Okropieństwo to Nekromantik jest, a nie takie tam mutanciki xD

pringles

nekro byl boski <3 nakrece 3 czesc :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones