PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 297
ocen
5,4 10 1 40297
3,5 11
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Czekam

ocenił(a) film na 8

na kolejną scenę z Quicksilverem :D

ocenił(a) film na 8
RubyMajzel

j a też

RubyMajzel

Oby dostał więcej niż jedną.

RubyMajzel

Ja też i to bardzo <33333

RubyMajzel

Też czekam. Choć może nie tyle na kolejną scenę pokazującą jak niesamowita jest jego moc, co na niego samego i jego interakcje z pozostałymi bohaterami. Ale lubię też sobie popatrzeć ja Peter biega <3

Saika13

mam takie pytanko, a nie chce zakładać nowego tematu. Kiedy pojawi się w końcu Roquel? Z tego co pamiętam to kręciła z
Quicksilverem. I który to będzie już rok?

ocenił(a) film na 5
RubyMajzel

yhym <3

ocenił(a) film na 6
RubyMajzel

Ja czekam na jakąś relację syna z ojcem, było trochę w poprzednich filmach, ale czuję tu niedosyt.

ocenił(a) film na 8
ewej

Ale Magneto dalej nie wie że QS jest jego synem

RubyMajzel

obowiązkowo.
najlepsza moim zdaniem postać tego uniwersum

RubyMajzel

Ja coś czuję, że Jean go zaciuka, on zwolni czas, a ona się zamachnie i szlusssss, poleci głowa.......

RubyMajzel

Mam wrażenie, że Dark Phoenix killnie quicksilvera... A przynajmniej srogo poturbuje. Skoro to ostatnia część X-Men od Foxa, to na bank kilka postaci odejdzie z tego świata.

RubyMajzel

Jedyna rzecz na którą czekam w tym filmie XD

RubyMajzel

No to się srogo rozczarujesz, są ze dwa podejścia pod "jego scenę", ale zanim się rozkręca.... to już po wszystkim...

RubyMajzel

Mocne rozczarowanie Quicksilver był może na ekranie z 3 minuty, a sceny jako takiej jak poprzednio nie było, tak jak wyżej jedynie podejścia i zaraz koniec...

Chris_Iam

Mnie nie boli jego marginalna rola, bo film miał inne wątki na głowie. Smutno mi jednak, że nie poruszono wątki bycia synem Magneto. To była ostatnia okazja by poruszyć ten temat. Nie rozumiem także dlaczego Quicksilver nie brał udziału w finałowej walce.

ocenił(a) film na 7
RubyMajzel

Niestety w tej części nie było takiej ciekawej jak w poprzednich no może ta w kosmosie ale to już nie to

ocenił(a) film na 2
RubyMajzel

urzekła mnie twoja historia :V

Kamecha

Podobnie rozwalił mnie komentarz koleżanki, która jeszcze nie widziała Last Jedi: "To Przebudzenie Mocy mnie zainteresowało, postawiło tyle pytań, zastanawiam się kim są rodzice Rey" XDDD. No i w tej ostatniej części znowu się zaskoczy xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones