PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 318
ocen
5,4 10 1 40318
3,5 11
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Turner jako Jean Grey to jest jakiś niesmaczny żart. Nie dość, że drewno to jeszcze ta jej odpychająca uroda, która totalnie nie pasuje do tej postaci. Zatrudnienie jej do tej roli to tak jakby do kanapki z cieplutkiej, świeżej bułeczki, z serkiem, szyneczką, pomidorkiem i szczypiorkiem dodać kminku.

ocenił(a) film na 8
Nadgnity

Jestem świeżo po seansie, sceny walk były według mnie świetne, zdecydowanie inspirowano się Glassem Shyamalana. Jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się znacznie gorszego filmu. Wszystko było spójne chociaż słabo wiązało się z poprzednią częścią. Jednak wybrneli. Szkoda mi Raven, nie powinna zginąć

Nadgnity

Muszę przyznać, że zgadzam się z Tobą w 100%. Mówić o niej drewniana aktorka to obrażać drewno. Poza tym dobry rzeźbiarz wyciosa coś ciekawego z każdego kawałka natomiast z niej żaden reżyser nie wycisnął jeszcze nic. Co do urody, to mnie się ona wybitnie nie podoba, ale nie o to chodzi, bo oprócz mało ciekawej twarzy po prostu nie pasuje do roli Jean. Jestem fanem komiksów od najmłodszych lat i wiem doskonale jak wyglądała na kartach komiksu. Muszę też przyznać, że najlepiej dobrani aktorzy byli w pierwszej trylogii X-Men. Wyglądali jak wycięci z komiksu. A co do samego filmu, ja się pytam: GDZIE JEST K...A WOLVERINE!!! Nie da się ukryć, że w komiksie był.

ocenił(a) film na 10
Cryptlord

trzeba zrozumieć jeden fakt, to w większości ta sama ekipa co w innych częściach, nie mogli ich podmienić. Aktorka nie jest najlepsza, ale ma urodę, Jennifer Lawrence to się zmieniła mocno. Liczę że będą kolejne filmy Marvela opowiadające o kolejnych postaciach X-men hmm ja komiksów nie czytałem, kto jeszcze może dostać własną historie?

Co do filmu jako całość :
- niezwykły - mroczny - wciągający ... trochę ciekawszy, od Kapitan Marvel, ale to w końcu X-Men seria od lat nam znana.

banangruc3

Nie, stary. To nie ta sama ekipa. Ja mówię o tych ludziach:
Patrick Stewart
Hugh Jackman
Ian McKellen
Halle Berry
Famke Janssen
James Marsden
Rebecca Romijn-Stamos
Anna Paquin

Jedyna osoba, do której miałem zastrzeżenia to Anna Paquin. To nie była komiksowa Rogue. Reszta aktorów pasowała jak gacie do tyłka. A Stewart, Jackman i Marsden po prostu jak w komiksie. Z resztą podobno reżyser przy doborze aktorów kierował się fizycznym podobieństwem do postaci komiksowych.

Natomiast drażni mnie w filmie brak Wolverine'a gdyż w komiksie Dark Phoenix odegrał znaczącą rolę.

Cryptlord

I jak widać dało się wtedy połączyć, żeby aktorzy grający główne postacie byli i fizycznie podobnie i potrafili jeszcze aktorsko dobrze zagrać. Zgadzam się z tym co napisałeś w całości.

ocenił(a) film na 4
Cryptlord

W punkt.

ocenił(a) film na 7
Nadgnity

A gadasz Pan głupoty. :D Nie była zła, rzekłbym nawet, że naprawdę fajnie zagrała. To młoda aktorka, tak naprawdę dopiero zaczyna, dajcie jej się rozkręcić.

ocenił(a) film na 5
Nadgnity

Odpychająca uroda :D dobre dobre ... Ale jak sie ma paszport lgbtqwerty to pewnie tak

ocenił(a) film na 9
Nadgnity

Cholera, cały film nie skapnąłem się, kto gra Jean i cały film jakoś mnie bardzo wkurzała i irytowała ta postać.
Dlatego wszedłem specjalnie na Filmweb zobaczyć kto to jest i nagle wszystko stało się jasne!
To pani "Sansa Stark", która tak samo bardzo irytowała mnie przez wszystkie 8 sezonów Gry o Tron.

Nadgnity

Warto najpierw zobaczyć film; też miałem obiekcje przed, ale po obejrzeniu powiem tak; Turner jest świetna w roli Jean Grey, ba! jest lepsza od Famke Jansen o klasę.

ocenił(a) film na 4
a_nubis

LOL :D

Nadgnity

Ale... Sophie jest ładna...

Nadgnity

Ej, ja lubię kminek

ocenił(a) film na 8
Nadgnity

Ale cycki ma. X-Men retro i uroda również retro.

Nadgnity

Jest tak samo beznadziejna, jak ludzi używający zdrobnień.

ocenił(a) film na 6
Nadgnity

ale ona już grała
Jean Grey wiec nie bardzo wiadomo o co ten twój ból dupy ,poza tym sam pokaż jaki śliczny jesteś abyśmy mogli tez się pośmiać

Nadgnity

Ona wygląda jak kelnerka które podaje te kanapkę w barze, nie dość że drętwo gra to jest mdła z twarzy

ocenił(a) film na 6
Nadgnity

Zgadza się Sophie Turner to najsłabszy punkt tego filmu i uroda i aktorsko słabiutko.....

ocenił(a) film na 7
Nadgnity

Dobre porównanie ;p Ona to pasowała w grze o tron, ale nie jako główna postać, zresztą Raven też nie pasowała i ona niech lepiej zostanie w igrzyskach śmierci bo jeszcze 5 minut i zrobiłaby rewolucje we wszystkich dystryktach w szkole ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones