PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785552}

X-Men: Mroczna Phoenix

Dark Phoenix
5,4 40 297
ocen
5,4 10 1 40297
3,5 11
ocen krytyków
X Men: Mroczna Phoenix
powrót do forum filmu X-Men: Mroczna Phoenix

Ogólnie dość dobrze gra, jeszcze się uczy, ale póki co, ten przebrytyjski akcent i zarozumiała okrągła twarz nie pasują do poważnej i zabójczej Jean/Feniks. Jak ona próbuje być stanowcza, to tak, jakby wykłócała się w serialu DisneyXD... xd Poważnie. Co uważacie w tym temacie?

Wilkolak_Autograf

Ja się zgadzam. Turner ma ładną buzię, ale jako Phoenix chciałabym kogoś bardziej drapieżnego o bardziej kobiecej, zmysłowej twarzy, a nie taką słodycz.

just_bee

Z pyska mi to wyjęłaś. ;]

just_bee

Kogoś takiego jak np. Eva Green?
http://www.filmweb.pl/person/Eva.Green

DeenWelt

Ta, Eva ma piorunujące spojrzenie. Niestety dla mnie jest skończona od momentu zobaczenia jej kreacji w 300: Początek Imperium. Już zawsze będzie kojarzyć mi się z tym gniotem.

just_bee

Penny Dreadful obejrzyj, (jako lekarstwo) :)

Wilkolak_Autograf

Spróbuję :D

ocenił(a) film na 6
just_bee

Sprobuj, albo dalej psiocz na genialną aktorke! Hiehie. :]

elo84

Na kogo niby psioczę?

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

-Słodka kapryśna Sansa

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

Dla mnie zawsze pozostanie rozkapryszoną płaczką. W Apocalypse to myślałam, że pie***! McAvoy prosi ją o pomoc, a ona 2 minuty patrzy bezmyślnym wzrokiem.... no nie....
Dajcie mi Famke!

dorotamakota_filmweb

Ostatnie lata widać, że przeróżne kontynuacje seryjnych megaprodukcji zaliczają poważny spadek jakości. Marvel, DC, Star Wars...
Co się dzieje...
Mam taką odważną, małą teorię (z lekka od czapy) :p A mianowicie: ludzie (także ci, którzy zajmują się filmami), z nosem w telefonie roztrwaniają swoje ambicje przez internet i smartfony, którymi żyją. Ludzkość popada w chorobę chaotycznej ery cyfrowej globalizacji - "wy*ebalność" na wszystko, co się robi. Ogłupienie, zobojętnienie i tandeta.
Aktorzy i scenariusz dobierane są na odwal się, bo liczy się nie jakość, ale ilość. Jedyne, co się rozwija to efekty specjalne.

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

Mi się wydaje, że po prostu Sansa się sprzeda, bo będzie na czasie (kolejny sezon GOT), a np o Famke nikt nie pamięta. Jednak MP tyczy się czasów "dorosłych" Xmenów, więc powinien być powrót do "dorosłych" postaci, czyli powrót aktorów z 1, czy 2. Wg mnie to by był bardzo dobry powrót, a takie dziwne zapętlanie może tylko frustrować.

ocenił(a) film na 7
dorotamakota_filmweb

chyba, że się mylę i to część, którą powinno się wsadzić przed 1, a po Apocalypse? Kurde jakieś linii czasu powinno się to trzymać?

ocenił(a) film na 7
dorotamakota_filmweb

A teraz widzę, że to będzie jednak o tych młodych. Zapomniałam, że przecież Jean zginęła. Dobrze pamiętam? Muszę obejrzeć jeszcze raz;p

dorotamakota_filmweb

Ale z Ciebie gaduła :p Lepiej już zedytować komentarze, niż spamować xd

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

Chciałam, ale nigdzie nie widzę tej opcji:/
aa widzę już, sory, myślałam, że to tylko zgłasza nadużycie

ocenił(a) film na 8
Wilkolak_Autograf

Zgadzam się. -2/10 za wcielenie Sophie Turner do tej roli :(. A miało być tak pięknie...

Wilkolak_Autograf

Przede wszystkim ma zdecydowanie za mało talentu nawet więcej oglądanie jej na ekranie to czysty masochizm.

Wilkolak_Autograf

Poprzednia Jean Grey była zdecydowanie lepiej dobrana do roli. A ta tutaj? Zgadzam się, zbyt delikatne rysy twarzy, jak się na nią patrzę to wiem, że to nie będzie dobry film.

forek23

Zresztą sam trailer nie zachwyca specjalnie.

ocenił(a) film na 7
Wilkolak_Autograf

Już trochę wyrasta z tego

Wilkolak_Autograf

Sophie Turner jest po prostu marną aktorką, drewnem o jednym zestawie min: smutnego, skrzywdzonego dziecka. To co uszło w serialu, gdzie grała rolę drugoplanowego półmilczka wychodzi w filmach fabularnych z jej udziałem aż nadto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones