PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 447
ocen
7,1 10 1 145447
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Doskonała rozrywka. Film, który wbija w fotel i pozwala spędzić czas w uroczym zanurzeniu w niezwykłą "bajkową" historię. Jak dla mnie fenomenalna interpretacja komiksu wzbogacona o wyrazistą grę aktorską niektórych postaci. Interesująco zaserwowany wątek praw mutantów ze szczególnym uwzględnieniem mniejszych ale cennych wątków tożsamości Angela czy rozterek Rogue. Zjawiskowa Famke Janssen jako Jean Grey. Urocza Halle Berry w roli Stormu. Poruszające sceny z Profesorem i końcowa Logana z Grey. Ze względu na jakość, dynamikę i skalę seria X-men staje się Jamesem Bondem komiksowego kina SF.

Gregory_deVar

Popieram i uważam że to najlepszy film z serii,a nawet wszystkich jakie powstały na bazie komiksów.Czysta rozrywka,mega efekty,świetni aktorzy,mnóstwo ciekawych postaci.Zero nudy!

ocenił(a) film na 7
Xmen

Ja również uważam że to najlepszy X-Men jaki do tej pory powstał (pomimo jak do tej pory już dwóch sequeli). Uwielbiam ten fil pod każdym względem i jak tylko mam okazję to oglądam ciesząc oczy jak dziecko :D Jestem fanem X-Menów i ten film (prawie, ale przez bardzo małe "p") spełnia moje oczekiwania :D

Eric_Lensherr

dokładnie :) a w czym nie spełnił?
jak dla mnie za krótki,no i brak Nightcrawlera choć było go dużo w 2 więc można wybaczyć... ;)

ocenił(a) film na 7
Xmen

Nightcrawler! Pokochałem tą postać.

ocenił(a) film na 7
Eric_Lensherr

Rzeczywiście, bardzo dobry!

ocenił(a) film na 9
Gregory_deVar

Moge powiedziec ze napewno lepszy niz czesc 1 i 2 ale juz nie lepszy od Pierwszej klasy i Apocalypse ktore jednak najbardziej mnie w fotel wbily !.
Ogolnie Xmeni to jak dla mnie najbardziej z szacunkiem i z respektem krecone czesci i wszystkie stoja na wysokim poziomie.
Jak nie nawidze Avengersow ;] tak uwielbiam Xmenow !.

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Ciężko to nawet porównać. Avengersów na pewno nie lubię za zabicie w nich QuickSilvera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones