PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 474
oceny
7,1 10 1 145474
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

a jak to możliwe, że na początku tej części Charles Xavier chodzi:)? przecież film "Pierwsza Klasa" pokazując młodego Xaviera, który był na wózku już jako młody profesorek:) no chyba, że wziął te antidotum po którym swoją moc traci:) z jednej strony, scenarzyści "dobrze kręcą wątkami" :)

ocenił(a) film na 10
Chunk

po akcji z Przeszłośc Która Nadejdzie chyba właśnie dalej brał antidotum za cenę swoich mocy- to jedyne logiczne wyjaśnienie

Magneto_filmaniak

po prostu X-men dobrze się sprzedaje i już od tych wszystkich wątków scenarzyści sami nie wyrabiają;) chyba, że w komiksie jest wyjaśnione:) ja osobiście komiksów nie czytałem to nie wiem:) ale filmy i cała seria wkręca na maxa:)

ocenił(a) film na 10
Chunk

wiesz... wszystko zależy od reżysera i jakie wątki wybierze

Magneto_filmaniak

niech kręcą jak najwięcej, ponieważ się wkręciłem na maxa:)

Chunk

A pierwsza klasa to nie jest reboot? Stara trylogia =/= nowe filmy.

Kaczorus69

powiem Ci szczerze, że nie wiem:) ale każdą część się fantastycznie ogląda:)

ocenił(a) film na 8
Chunk

zgadzam się

Kaczorus69

W X-men 4 akcja się rozgrywa w latach 70(przeszłość)i ok. 10 lat po X-men O.B.(przyszłość),więc całkiem możliwe,że to ''reboot''.

Chunk

W "starej" rzeczywistości pewnie Xavier dopasował lek tak że i trochę mógł też korzystać z mocy, no i pogodził się z magnetem jakoś na jakiś czas, wszystko zmienił Logan przeniesiony w czasie i wszystko zobaczymy to na nowo czyli zobaczymy "nową" rzeczywistość czyli alternatywne wydarzenia względem poprzednich :)

doom45

Dzięki za sprostowanie:)

ocenił(a) film na 8
Chunk

A nie zauważyliście, że tam jest np. wizyta w domu małej Jean? Chronologia ciut inna, i tyle. Poza tym są też sceny wewnątrz umysłu, a tam prawa są inne.

TangoAndWaltz

ja nie wszystkie wątki ogarniam swoim umysłem:) jak bym był może X-menem to by mi było łatwiej ogarnąć hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones