PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 519
ocen
7,3 10 1 176519
7,4 27
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Jak w temacie - rewelacyjna scena. Podobna do tej na poczatku Bekartow Wojny, rozmowie przy szklance mleka. Ogolnie film rewelacyjny, klimatyczny, o super bochaterach, ale jednak realistyczny (cos jak Dark Knight). Jednak wszystko zaczelo sie psuc w momencie "rekrutacji" mutantow. Od tego czasu film stal sie bardzo infantylny, od niechcenia (moge przytoczyc wiele takich scen). Zaznaczam jednak, ze nie jestem fanem X-Men, ani komiksow, ani filmow.

harom

Potwierdzam, najlepsza scena w filmie, a zaraz po niej ta, gdy Magneto zabija Shawa. Rewelacja.

ocenił(a) film na 9
harom

Ta jedna scena zawiera więcej powera i emocji niż wszystkie filmy superbohaterskie razem wzięte. Brawa dla Vaughna

ocenił(a) film na 8
dezertx

Oprocz Dark Knighta ktory bije reszte na glowe!

ocenił(a) film na 10
harom

Mów za siebie :P Dla mnie XFC bije resztę na głowy (ok, jestem stronnicza, bo występuje tam moja ulubiona postać... ale co to za różnica?) ;)

ocenił(a) film na 10
Rachel3

Dla mnie również jest to jeden z najlepszych w ogóle filmów na podstawie komiksów (na pewno podium obok Batmanów Burtona i Nolana). Rewelacyjny!

ocenił(a) film na 8
harom

Nie porównuj Dark knight tego ścierwa do X-menów

ocenił(a) film na 8
eversman_4

Pomijajac twoje upodobanie do X-Menow, Dark knight jest lepszym filmem ( stokroc ) pod kazdym wzgledem. Jako filmowy koneser powinienes to stwierdzic obiektywnie.

ocenił(a) film na 8
harom

I stwierdziłem, Tdk okazał sie niesamowitym niewypałem, jak chesz wiedzieć czemu to poczytaj forum(polecam też zobaczyć 50 prawd objawionych nt Tdk).

ocenił(a) film na 9
harom

Stwierdzam obiektywnie, że Dark Knight nie jest lepszy od First Class, a X2 jest lepszy od obydwu.

ocenił(a) film na 5
harom

Scena wyjęta z "Maratończyka" Schlesingera i "Chłopców z Brazylii" Schaffnera.

ocenił(a) film na 7
harom

Fassbender nawijający po niemiecku i ten sztylet oraz wszystkie nazistowskie dyrdymały... Zemsta na zimno. Ile charyzmy! Taka scena zapada w pamięci na długo!

ocenił(a) film na 10
harom

Plus utwór Henry Jackmana "Frankenstein's Monster"!

https://www.youtube.com/watch?v=JcSBYMolEzA

ocenił(a) film na 8
harom

Gdyby Magneto był naprawdę kozakiem to złapał wszystkich nazistów nie ruszając się z fotela .I nie potrzebował by żadnego kozika.I mogłoby ich być kilkuset, ganc egal.


Ale oczywiście najważniejsze jest dobro potworów.Nie można krzywdzić potworów,bo potwory tylko wykonywały rozkazy .A to przepraszam,trzeba honorować takie bzdury .Nie można nawet straszyć potworów bo dostaną biedactwa czkawki.Wiecie jak to dalej leci ...kto walczy z potworami, powinien się strzec, by walka nie uczyniła go jednym z nich. Bo kiedy długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć w ciebie ... bleble bleble....etc etc

ocenił(a) film na 8
baszarteg_filmweb

"mogłoby ich być kilka tysięcy "️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones