PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145083}
4,5 385
ocen
4,5 10 1 385
Xin qi long zhu shen long de fu shou
powrót do forum filmu Xin qi long zhu shen long de fu shou

wie ktos czyim odpowiednikiem z DB był król Horn? Czyzby to byl Frizer? a koles w okularach to Dorian, a ta kobieta to Zamboa(koles -narcys, ktory sie potrafil przemieniac w brzydala, ale mial wtedy wieksza sile)?

Pijany_Mistrz

Horn to (jeśli dobrze pamiętam tę postać z tego filmu) odpowiednik Pilafa

howlet

Ja go zawsze kojarzyłem z Piccolem, do tego dodano motyw z Red Ribbon (gość ma na swoich usługach armię).

ocenił(a) film na 5
Pijany_Mistrz

To jest właściwie ekranizacja jednej z kinówek i tam był chyba taki jegomość ... jeżeli chodzi o serial to najbliżej mu do mixu Piccolo-Pilaf. Pzdr :)

ocenił(a) film na 7
Pijany_Mistrz

Król Horn wygląda jak Pilaf więc sądzę że do właśnie jego jest odpowiednikiem.

ocenił(a) film na 9
Kaem_fw

Nieprawda. Król Horn jest odpowiednikiem króla Dormusa z filmu kinowego (animowanego) pod nazwą "Dragon Ball - Legenda Shenlonga". Żołnierze na jego usługach to armia króla - kapnąłem się, gdy zobaczyłem motyw z krążownikiem atakującym wyspę Genialnego Żółwia. Fabuła jest poza tym niemal identyczna - kobieta i koleś w okularach to dwaj najlepsi ludzie króla Dormusa (w wersji fabularnej - króla Horna). Czarny dzikus to Oolong, dziewczyna napotykająca Monkey Boya to Bulma, Monkey Boy to oczywiście Songo. Reszta już znana.

ocenił(a) film na 6
underground73

Wszystko spoko, tyle że nie Songo, a Son Goku, gdzie Son jest nazwiskiem (po dziadku), a Goku imieniem. To "Songo" to jakiś tragiczny błąd tłumaczy francuskich albo polskiego przekładu, nie powielajmy tego.
A w filmie i tak najlepiej wypada Genialny Żółw, zresztą jak zawsze... ;)

ocenił(a) film na 5
heavyRain6

Się czepiasz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones