Film

2005 1 godz. 46 min.
6,9 142
oceny
6,9 10 1 142
50
chce zobaczyć
{"id":"231059","linkUrl":"/film/Yen-ae-sool-sa-2005-231059","alt":"Yen-ae-sool-sa","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/10/59/231059/7113017.2.jpg"}
Głównym bohaterem tego filmu jest lowelas-magik. Wykorzystuje swoje zdolności, żeby zbliżać się do kobiet i nigdy nie ma... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Głównym bohaterem tego filmu jest lowelas-magik. Wykorzystuje swoje zdolności, żeby zbliżać się do kobiet i nigdy nie ma zamiaru wiązać się z nimi na stałe. Pewnego razu kolega naszego magika surfując w internecie, znajduje bardzo niewygodny film dla „wiecznego podrywacza”. Wie, że ujawnienie tego znaleziska mocno skomplikowałoby życie Joon-seoka. Jego zamiarem będzie wyjaśnienie całej tej sprawy.

inne tytuły
Yeonae-sulsa (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
연애술사 Korea Południowa
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • moja ocena to 7/10

  szczepanspan

  Filmik miło sie ogląda, tylko fabuła jest troche zryta, szukaja pokojów z kamerkami przez pól filmu. Ale trza przyznac, laseczki niezle!!

 • a mi się podobał 8/10 :)

  lorelei1983 ocenił(a) film na

  polecam wszystkim, którzy lubią azjatyckie komedyjki romantyczne. Może nie jest wystrzałowa i deko schematyczna, jednak bardzo mi się spodobała i z przyjemnością obejrzałam.

 • Czarodziejski film;)

  GumisioweOczy ocenił(a) film na

  Muszę powiedzieć, że film spodoba, powinien.. każdemu. No i ta scena gdy czaruje, tak miło się robi, tak gładko przyjemnie się to odbywa, no i gdy tak usilnie szukają tego "hotelu". Śmiało można obejrzeć.

  • naprawde fajny film

   neo210 ocenił(a) film na 10 

   fajniutki można nieźle pośmiać polecam:P

  • W dosłownym tłumaczeniu z koreańskiego

   Ryoga

   ???? (Yeonae-sulsa) znaczy "Miłosny iluzjonista" ;D

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.