PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823960}
6,1 37 708
ocen
6,1 10 1 37708
5,1 16
ocen krytyków
Yesterday
powrót do forum filmu Yesterday

Zawiodłam sie

ocenił(a) film na 5

Liczyłam na lepszy film. Muzycznie bardzo ograniczony a można było wykorzystać potencjał. Historia taka sobie,trochę humoru ale generalnie drugi raz nie obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
a_g_85

Mam wrażenie że twoja wiedza o the Beatles jest jednak niepełna. To nie film o historii zespołu. Muzycznie oprawiony znakomicie na tyle na ile pozwala czas projekcji. Mnóstwo znakomicie wplecionych odniesień do muzyki i tekstów zespołu zaczynając od sceny w szpitalu i wizyty u dentysty. Obejrzyj ponownie. Przekonasz się

ocenił(a) film na 5
doctoresso

Ja wiem,ze to nie jest historia zespołu. Mnie po prostu w tym filmie brakowało muzyki.

ocenił(a) film na 8
a_g_85

W sumie nigdzie nie jest powiedziane że to film muzyczny. Fakt że the Beatles z muzyką kojarzy się przede wszystkim albo wyłącznie. Dla mnie posłuchanie kilku kawałków w atmosferze kina było już frajdą. W końcu kino to rozrywka.

ocenił(a) film na 5
doctoresso

No był reklamowany jako film o muzyce. Dla mnie nie był. Nawet patrząc na fabule jedynie, już abstrahując od muzyki - ona tez mnie nie porwała. Każdy jednak lubi coś innego :)

ocenił(a) film na 10
a_g_85

Dla mnie to był film o muzyce. Wątek miłosny był tylko dodatkiem, bo ważna była tylko muzyka Beatlesów (często w znakomitych wersjach, jak na koncercie w Moskwie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones