PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651174}
6,2 23 972
oceny
6,2 10 1 23972
5,6 9
ocen krytyków
Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Jak się komuś nie podobał to po co oglądał do końca ?

karbaro

żeby ocena filmu była bardziej wiarygodna? ;)

ocenił(a) film na 9
ycjbbtlatch

nie trzeba oceniac na przymus ja oceniam tylko te filmy ktore dalem rade zobaczyc do konca nie dla prawidlowej oceny ale dlatego ze choc film nie jest 10 na 10 to mi sie podobal a wasz tok myslenia jest bez sensu bo jesli sie zmuszasz do tego aby zobaczyc film do konca to od samego poczatku wiesz ile mu dasz WIELCY KRYTYCY Z DUPY

karbaro

nie chodzi o ocenę na przymus, tylko pełną wizję, dobrze jest mieć wgląd we wszystko co film ma zaoferowania ;)

ocenił(a) film na 9
ycjbbtlatch

Jeśli przez 20 minut się nie rokręcił to nie ma już nic do zaoferowania dla danej osoby

karbaro

czasem pojawiają się nowi aktorzy, zmienia się klimat, muzyka itd. żaden ze mnie ekspert, ale warto oglądać filmy do końca. To tak jak z ludźmi, nie można po chwili rozmowy stwierdzić czy ktoś jest wart naszej uwagi, bo tak naprawdę nie znamy nawet połowy historii jego życia.

karbaro

ciekawość, zresztą sporo jest filmów, które mogą kompletnie zrobić obrót o 180 stopni nawet w ostatnie pół godziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones