PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848592}

Złe baśnie

Favolacce
6,4 1 490
ocen
6,4 10 1 1490
7,3 10
ocen krytyków
Złe baśnie
powrót do forum filmu Złe baśnie

5/10 TYLKO ŚREDNIAK

ocenił(a) film na 5

Nie podzielam zachwytów nad tym dziełem - taka sobie włoska obyczajówka - bez rewelacji."Brudne",brzydkie,dołujące kino - fabułą,główni bohaterowie i ich zachowanie plus zdjęcia - wszystko to mnie najzwyczajniej wymęczyło.Dodatkowo nie kupuję tego dramatu na końcu - owszem ojciec nie był zbyt uczuciowy,ale przecież nie była to jakaś patologiczna rodzina na maksa,wydaje mi się że dzieciaki nie miały powodu,by posunąć się do takiego kroku,podobnie jak ta laska z tym swoim kolesiem - trochę ten dramat na końcu przerysowany.Na plus an pewno dobry taki duszny,letni klimat wprost wylewający się z ekranu.

ocenił(a) film na 4
kleju30

Zgadzam się

kleju30

Ludzie są jednak różni. Czytając kroniki kryminalne jak ta z Onetu: Wampir ze Świnoujścia. To był szok dla wszystkich... 26-latek powszechnie uważany był za grzecznego i kulturalnego mężczyznę. Miał on jednak dwie twarze... Film natomiast jest przedstawiony z perspektywy dzieci i według mnie warty obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones