plakat filmu Złe i gorsze

Złe i gorsze

Citizen Ruth
6,4 319
ocen
6,4 10 1 319
590
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":4595,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Z%C5%82e+i+gorsze-1996-4595/tv","text":"W TV"}]}
Złe i gorsze
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Ruth Stoops (Laura Dern) jest bezdomną narkomanką, spodziewającą się piątego dziecka. W tym stanie zostaje aresztowana. Zagrożonej długim wyrokiem kobiecie sędzia w tajemnicy proponuje ugodę - jeśli pozbędzie się dziecka, orzeczenie sądu będzie łagodniejsze. Ruth rozważa jego ofertę. Tymczasem do celi, w której jest przetrzymywana,Ruth Stoops (Laura Dern) jest bezdomną narkomanką, spodziewającą się piątego dziecka. W tym stanie zostaje aresztowana. Zagrożonej długim wyrokiem kobiecie sędzia w tajemnicy proponuje ugodę - jeśli pozbędzie się dziecka, orzeczenie sądu będzie łagodniejsze. Ruth rozważa jego ofertę. Tymczasem do celi, w której jest przetrzymywana, trafiają cztery uczestniczki manifestacji antyaborcyjnej. Ciężarna więźniarka zwierza im się ze swego problemu. Nowe znajome wpłacają za nią kaucję. Po wyjściu na wolność Ruth, mimo iż nie ma nic przeciwko usuwaniu ciąży, staje się symbolem w ich walce.

Złe i gorsze zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.