PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859932}
5,2 2 687
ocen
5,2 10 1 2687
Zło czyha za drzwiami
powrót do forum filmu Zło czyha za drzwiami

Film mozna zobaczyc ze wzgledu na ładną główną bohaterkę reszta jest nudna,nic odkrywczego,dzieciak przez cały film ma naburmuszoną minę.

Mam wrażenie,że ukradli pomysł i nawet gotowe dzwieki do stworzenia głównego antagonisty -Starca z gry The last of us no identyczne dzwieki wydawały tam klikacze nigdzie indziej sie z tym nie zetknąłem.

SPOILER alert ponizej!!!!!

Jednego nie rozumiem gdy przychodzi moment kulminacyjny walki o chłopca z demonem/upiorem pedofilem czy co to tam było wystarczyło,ze konkubina wypowiedziała magiczne słowa-nie chce Ci go oddac i potworek odpuścił ot tak i sobie znikł xD??Chyba zabrakło pomysłu

marcinpastuszynski

No właśnie końcówka pokazuje czym jest miłość, przywiązanie, odpowiedzialność i zaufanie.

ocenił(a) film na 5
JaroTomik

Co jeśli do do takiej konkluzji doszedłeś po finale to musisz być polonistą xD

marcinpastuszynski

Haha co do dźwięków starucha to masz rację, jakbym czaił się na klikacza
A co do końcówki to wydaje mi się, że ten stworek się cofnął bo nie rodzona matka była tak bardzo pokochać obce dziecko, że bez spiny wskoczyła do ciemnej dziury (a przecież to mogła być kryjówka gangu pedofili z maczetami ) Ogolnie taki se, można obejrzeć jak się komuś nudzi. Jak dla mnie "Z" dużo lepszy(tematyka prawie ta sama), chociaż też były pociski na ten film

michal_liwocha

Po prostu babka mu zaimponowała i pewnie stwierdził, że skoro taka waleczna (jej poprzedniczka, od której ma ten dom, bardzo szybko sie poddała w walce), to nie warto dalej przetrzymywac młodego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones