PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725324}

Zło we mnie

February
5,6 18 300
ocen
5,6 10 1 18300
6,7 21
ocen krytyków
Zło we mnie
powrót do forum filmu Zło we mnie

The Moth Diaries, ale o niebo lepsze oraz The Woods. Ciekaw jestem waszego zdania.

Mam też pytanie. Jak zinterpretowalibyście płacz Emmy na koniec filmu? Zaskoczyła mnie ta scena.

ocenił(a) film na 8
hercules38

Zjawisko jedno widzę, nienormalne wręcz.

ocenił(a) film na 5
wmbco

to jest horror widac ze albo go nie ogl albo z zapalonym wiatlem chowajac glowe pod pod koldre walac konia przy tym :p

ocenił(a) film na 8
hercules38

Masz 12lat czy jestes uposledzony?

ocenił(a) film na 5
wmbco

po 1 mam 26 l uposledzony to ty jestes jak nie umiesz odroznic horroru od thrilleru

ocenił(a) film na 8
hercules38

I dalej sam to robisz? Przykre.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
hercules38

Idź już do klatki i zamilcz 26latku :D

ocenił(a) film na 5
wmbco

w klatce to cie mg sklepac synku :)

ocenił(a) film na 8
wmbco

Główna bohaterka była samotną, tęskniącą za rodzicami dziewczynką. Śmierć matki i ojca (we śnie widzimy nowego tatę, czyli diabła) sprawiła, że łatwiej było jej dopuścić do siebie demonicznego opiekuna. Koleżanka wspomina jej o opętanej zakonnicy, zatem miejce było już w jakiś sposób nawiedzone. Niewinność, samotność, więc i potrzeba czyjejść bliskości to wymarzone poletko to manipulacji, w czym jak wiemy diabeł się specjalizuje. Wdł mnie z początkowej rozmowy z księdzem wynika, że ona naprawdę chciała, by on nie wyjeżdżał. Wydaje mi się, że był jej jedynym oparciem w tym miejscu. Fakt, że się uśmiechnęła to raczej sprawka siły, która już się w niej zalęgła. Potwierdza to scena, w której duchowny pojawia się przy niej przed rozpoczęciem egzorcyzmu. Na jego widok dziewczynka się uśmiecha, ma nadzieję, że usłyszy coś pokrzepiającego. Samo zabijanie to jak już parę osób tu napisało - pierwsze trzy ofiary to po prostu opętanie, któremu bohaterka bezwolnie się poddawała wierząc, że ktoś się nią opiekuje i dobrze jej życzy/radzi. Morderstwo popełnione w samochodzie to już zimna kalkulacja, że dzięki temu jej demoniczny przyjaciel powróci. Na końcu zdaje sobie sprawę, że "przyjaciel" opuścił ją na dobre i chyba dociera do niej z czym zostaje.

ocenił(a) film na 8
oneofthefew

Przeraża mnie TO, że wiele osób za późno pojmuje z ... "czym zostaje".

ocenił(a) film na 8
wmbco

Ja uważam, że płacz wynikał z faktu, że demon opuścił ją na zawsze. W scenie egzorcyzmu Emma powiedziała do rogatej postaci "nie odchodź", poza tym była osobą samotną - opuszczona przez rodziców, nie interesowali się nią, nie widać było też żeby miała jakąś bratnią duszę w murach szkoły, więc ta postać była jej jedynym towarzyszem. Fakt, że później, po teoretycznym oczyszczeniu duszy zdecydowała się ponownie na morderstwo, po to tylko, żeby ofiarować szatanowi głowy, potwierdza to, że chciała ponownie się z tą "postacią spotkać" a płacz wynikał z uświadomienia sobie, że została przez to opuszczona na zawsze.

ocenił(a) film na 3
wmbco

Jeden z najnudniejszych filmów jakie widziałem. Większość czasu ekranowego składa się z patrzenia się jednej z bohaterek w ścianę, jej leżenia na łóżku, ewentualnie powolnego skradania się po korytarzu / schodach, lub pauz po każdym wypowiadanym zdaniu. Oglądamy też zaspy.

wmbco

Beznadziejny film niewiadomo o co w nim chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones