PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490961}
4,5 25 032
oceny
4,5 10 1 25032
3,2 4
oceny krytyków
Złoty środek
powrót do forum filmu Złoty środek

Ja się q..rwa zastanawiam co to ma w ogóle być? Jutro pogrzeb Anny Przybylskiej a idioci z TV już dziś puszczają film z Jej udziałem? Jeszcze komedię? Po co się q…rwa pytam??.Kto się z tej komedii będzie śmiał? Nie można trochę poczekać…dać odetchnąć, złapać oddech Rodzinie, czy nie może być trochę ciszej nad tą tragedią?? Przecież wszystko ma swój czas i miejsce do cholery!! Ktoś w ogóle myśli o Rodzinie, o najblizszych p.Anny? Ja Pierd..…lę:(((...P.S.Tak przy okazji -bo mi się przypomniało: nie wymagajmy od młodych ludzi, od młodzieży i dzieci by były mądre, rozsądne, dojrzałe, dobre, szlachetne , pełne wartości i szacunku skoro świat dorosłych na niemal każdym kroku i płaszczyźnie ….wygląda jak jakieś pieprz….one szambo, śmietnik bez żadnych zasad, wzorców, wartości.Skąd niby ci młodzi ludzie mają czerpać się q…rwa pytam??Sorry za ostry i nie na temat wpis..... ale chyba coraz bardziej jestem przerażony i bardzo zawiedziony dzisiejszym człowiekiem.Igor.

jatoon

Racja.

ocenił(a) film na 4
ulania

Popieram.

jatoon

Nastepnym razem zanim cos napiszesz, to podłącz najpierw styki w mózgu :)

ocenił(a) film na 2
jatoon

Z tą komedią to bez przesady ;)

ocenił(a) film na 4
jatoon

Nie rozumiem Twojego oburzenia. To jest normalną praktyką telewizji, że gdy umiera sławny aktor, przypominają jego twórczość. Może według Ciebie w ogóle nie powinni już puszczać filmów z jej udziałem, bo nie żyje?

ocenił(a) film na 6
jatoon

Wyluzuj. Puszczanie filmów z jej udziałem to takie jakby upamiętnianie jej twórczości i osiągnięć (no, ten film akurat średni, mogliby dać inne)

ocenił(a) film na 3
jatoon

a czego się spodziewałeś, jej śmierć jedynie wypromowała filmy w których występowała, puścili ten film by dodatkowo zarobić

jatoon

zgadzam sie w całej rozciągłości

ocenił(a) film na 4
jatoon

Twoje zarzuty są nietrafne, Tak jak przedmówcy, pokazywanie filmów po jej śmierci, z jej udziałem, to upamiętnienie jej twórczości aktorskiej.

Adam_ZNZW

Drogi Kolego, wszystko jednak ma swój miejsce i czas.Tylko tyle i aż tyle.P.S.Dla ścisłości - Przedmówcy byli różnego zdania.

ocenił(a) film na 8
Adam_ZNZW

Jak wyżej. Nie powinno się zaprzestać oglądania filmów z jej udziałem, ale litości nie parę dni po jej śmierci. Na przykład: żona będzie płakać oglądając zdjęcia zmarłego męża. Co będzie myśleć rodzina oglądając filmy z jej udziałem tuż po pogrzebie? "Była taka młoda zdolna, dlaczego ona?'' . "Czas leczy rany" , media też powinny się wstrzymać.







jatoon

Weź wyluzuj a co mieli puścić jak ona praktycznie nie ma źadnych filmów

jatoon

Beznadziejna stacja telewizyjna puściła beznadziejny film beznadziejnej aktory. Przykre ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones