plakat filmu Złowroga głębia

Złowroga głębia

Hostile Waters
6,3 677
ocen
6,3 10 1 677
279
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":6220,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Z%C5%82owroga+g%C5%82%C4%99bia-1997-6220/tv","text":"W TV"}]}
Złowroga głębia
  • HBO Max - https://hbomax.com/

    abonament
    za 29,99 zł


Na trzy dni przed spotkaniem prezydentów ZSRR i USA dochodzi do kolizji okrętów podwodnych. K-219, dowodzony przez kapitana Britanova, jest wyposażony w 16 rakiet nuklearnych. Od dłuższego czasu amerykański okręt zwiadowczy śledził radziecką jednostkę. Britanov wiedział o tym i próbował zmylić Amerykanów, jednak doszło do zderzenia.Na trzy dni przed spotkaniem prezydentów ZSRR i USA dochodzi do kolizji okrętów podwodnych. K-219, dowodzony przez kapitana Britanova, jest wyposażony w 16 rakiet nuklearnych. Od dłuższego czasu amerykański okręt zwiadowczy śledził radziecką jednostkę. Britanov wiedział o tym i próbował zmylić Amerykanów, jednak doszło do zderzenia. Potężny wybuch został odnotowany przez Amerykanów. W Moskwie zostaje zwołane nadzwyczajne spotkanie. Również Waszyngton otrzymuje wiadomość o grożącej katastrofie.

Złowroga głębia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.