PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739086}

Z całego serca

All of My Heart
6,3 4 219
ocen
6,3 10 1 4219
Z całego serca
powrót do forum filmu Z całego serca

Miałam podły rok, okropny sylwester i masakryczne urodziny, ten film zdecydowanie nie jest na miarę oskara.....ale uśmiechnęłam się po raz pierwszy od wielu miesięcy. Polecam na zły nastrój, deszczową pogodę i odstresowanie się przy filmie, na którym nie trzeba myśleć ale poprawia nastrój. Aktorzy to po prostu miłe osoby z sąsiedztwa, nie zbyt piękne aktorki aby nabawić się dodatkowych kompleksów, postacie jakie chciałabym widzieć po wyjściu z domu. Po prostu lekki, łatwy i przyjemny. Miłego wieczoru i dnia.

aninu

Popieram 10/10. Na chandrę i inne paskudztwa. Taki ciepły, rozweselający film. Bo w życiu pieniądze nie są najważniejsze. Pozdrawiam autorkę posta, i głowa do góry!

m0n1c23k

Dokładnie... Zostałem dzisiaj sam w domu, pogoda pod psem - sobota sam na sam z TV...
Filmik poprawił mi nastrój zdecydowanie.
:)

aninu

Przeczytałam, obejrzałam, i dziękuję! Miałaś racje :)
Film super na poprawienie nastroju. W podzięce mogę z czystym sumieniem polecić Ci ten film.
Nie zawiedziesz się:)...przynajmniej mam taką nadzieję.
http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awi%C4%85teczna+pomy%C5%82ka-2013-695565

ocenił(a) film na 8
brgoss

Dziękuję, obejrzałam, bardzo sympatyczny filmik, miłego dnia pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
aninu

Zgadzam się,bardzo fajny,przyjemny i ciepły film.Po obejrzeniu jego nie ma mowy żeby mieć zły humorek ;).Fabuła niby przewidywalna,ale mimo to film ogląda się z przyjemnością i zaciekawieniem od samego początku,do samych napisów końcowych ;).Miłego dnia ;).

ocenił(a) film na 6
aninu

A dla mnie film na pewno sympatyczny. Tylko trochę krótki, fabuła mało rozwinięta. I jakoś nie mogę przełamać się do odtwórczyni głównej roli. Dla mnie jakaś mdła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones