PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587177}

Z dystansu

Detachment
7,8 54 493
oceny
7,8 10 1 54493
6,5 8
ocen krytyków
Z dystansu
powrót do forum filmu Z dystansu

Brody?

ocenił(a) film na 8

Myślałem że Brody nie będzie mi pasował do roli nauczyciela ale nic bardziej mylnego,moim zdaniem doskonała rola a film bardzo ciekawy.Duzo mądrych myśli życiowych ktore warto zapamiętać.

jerzy_zysiek2

Miałam podobne obawy, tym bardziej, że rola w "Pianiście" wbiła mi się w świadomość. Na szczęście obawy szybko zostały rozwiane. Świetna rola, świetny film.

ocenił(a) film na 7
jerzy_zysiek2

Brody to jeden z ambitniejszych aktorów. Odkąd pokazał w Pianiście, że może stworzyć naprawdę ciekawą postać, jest pewniejszy siebie.

ocenił(a) film na 9
jerzy_zysiek2

Z chęcią wysłucham jakie mądrości życiowe Tobie udało się wyciągnąć z tego filmu. Bo ja pomimo tego, że film bardzo mi się podobał i bardzo wysoko go oceniłem wciąż nie do końca wyłapałem konkretny przekaz. Dlatego fajnie jakbyś Ty, bądź kto inny, podzielił się swoimi refleksjami i naukami jakie wyciągnąłeś z tego filmu :)

blazer91

Nie wiem, czy tutaj chodzi o mądrości życiowe. Mnie ten film uświadomił, że nie tylko ja sama zmagam się ze swoimi złymi duchami, które nie pozwalają mi być w pełni szczęśliwą. Nie tylko ja na tym świecie czuję się czasami samotna i nierozumiana przez innych. Ponadto film przedstawia moje zdanie na temat posiadania i nie posiadania dzieci. Uważam, że nie każdy nadaje się na rodzica; posiadanie dziecka to duża odpowiedzialność za jego całe życie. Całe, ponieważ to, jacy jesteśmy w 90% powoduje nasze dzieciństwo. W późniejszym życiu już zależy od nas samych, czy mamy tego świadomość i to, co nam przeszkadza chcemy zmienić. Tak naprawdę każdy ma pole popisu do zmian, tylko że dla niektórych to będzie praca nad tym, żeby mniej bałaganić a w przypadku innych - walka o to, żeby nie bać się wychodzić do ludzi.
A wracając do Brody'ego to jest genialny. Muszę się przyznać, że Pianisty jeszcze nie oglądałam, ale za to obejrzałam inne 7 filmów z jego udziałem i uwielbiam go :)

jerzy_zysiek2

Brody na ogół daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones