PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149870}

Za ile mnie pokochasz?

Combien tu m'aimes?
5,5 6 701
ocen
5,5 10 1 6701
Za ile mnie pokochasz
powrót do forum filmu Za ile mnie pokochasz?

Co sądzicie o jej piersiach w tym filmie?

ocenił(a) film na 7
Maruniooo

większe niż Twój mózg... i z pewością ładniejsze niż Twój mały :P

ocenił(a) film na 2
WuHaPe87

hahaha, dziwne pytanie jak na forum o filmach... chyba nie w tym rzecz??

użytkownik usunięty
Maruniooo

Pół-debil i tyle ,
:]:]:]:]:]:];];]:]:]:]:]:]:];]:]:]:];];];];];];];];];];];]

ocenił(a) film na 9
Maruniooo

buhahaha. sie uśmiałam xD dzięki koles xD

ocenił(a) film na 7
Aff

w sensie??? mojej odp czy jego malego ;] ??

Maruniooo

buahahaha!!!
Nie no dobre to:)
A co do założyciela tematu - chyba nie o tym tu dyskutujemy. O FILMIE. F-I-L-M - to takie coś co ma fabyłe, swój początek i zakończenie - ogląda go każdy zdrowo myślący człowiek;)


Jeeeeej...trzeba byc półgłówkiem.

EM_DE_KE_AS

fabułę* (sorki)
:P

ocenił(a) film na 3
Maruniooo

a pomijając te głupie komentarze i wracając do tematu to muszę powiedzieć że piersi Moniki znów wypadły fenomenalnie. po raz kolejny, odsłaniając się całkowicie i ukazując pełnię swojego talentu, piersi Bellucci zajaśniały wielkim aktorskim blaskiem. ba! nie bójmy się tego powiedzieć, wielka aktorska kreacja jaką wspólnie stworzyły, ich pojawienie się na ekranie, było najciekawszym fragmentem tego miałkiego filmu. dziwi mnie fakt, że żadna z piersi nie otrzymała ani jednej nominacji do nagród na europejskich festiwalach:( pozostaje mi tylko życzyć sobie kolejnych równie olśniewających występów piersi Moniki Belluci na dużym ekranie...

ramol9

:):):):):):):)
Super. Naprawdę uśmiałam się. Dawno się tak nie ubawiłam. Polecam "Braterstwo wilków" - chyba, że już widziałeś ten film.

ramol9

zgadzam sie zgadzam w pełni sie zgadzam :)

ocenił(a) film na 8
ramol9

'dziwi mnie fakt, że żadna z piersi nie otrzymała ani jednej nominacji do nagród na europejskich festiwalach:( '
niestety nie wymyślili jeszcze takiej kategorii - a szkoda

ocenił(a) film na 2
Maruniooo

wszystkie filmy z piersiami M. Bellucci w rolach głównych są warte obejrzenia ;)

ocenił(a) film na 10
Maruniooo

Pytanie jak najbardziej na miejscu...tylko debile nie potrafia zrozumiec albo nie ogladali filmu. Cycki Belucci w tym filmie sa okropne...strasznie wiszace i dlugie, maloestetyczne..jedym slowem chyba komputerowo zmienione.

J_C_WELLS

A ja bym powiedziała, że w niektórych scenach piersi Monici miały dublerkę...
Na przykład scena, kiedy leży odwrócona tyłem:
http://gfx.filmweb.pl/ph/98/70/149870/70484.1.jpg
Potem pojawiają się piersi. Monica jest nadal odwrócona w tą samą stronę, a jej piersi sterczą jak u dwudziestki, która nie rodziła jeszcze dzieci...
No, chyba że Bellucci ma jakiś genialny sposób na utrzymanie jędrności...no bo silikony to to nie są.

Maruniooo

Mon Dieu, za piersi Bellucci podwyższam ocenę o kilka gwiazdek!

grafoman

żeby ich nie podnosiła operacyjnie, byłoby ok.

ocenił(a) film na 10
kaha20

No patrzcie- kolejne oskarzenia i domysly- raz ze ma silikony, potem ze naturalne, ale wiszace :) A nastepnie, ze je celowo operacyjnie rozwalkowala :) Tabloidy piora mozgi....

A tak btw zapisuje sobie zdanie :

'wszystkie filmy z piersiami M. Bellucci w rolach głównych są warte obejrzenia ;)'

I POPIERAM!

ocenił(a) film na 1
Maruniooo

W tym filmie przede wszystkim są strasznie długie. Duże piersi ok, ale długie, to jednak niezbyt ładne. Rozumiem, że może podniecać, ale jeśli chodzi o wygląd... W ogóle cała Monica taka zwalista. Nawet ją lubię i jest parę scen, w których wygląda ładnie, ale te ośle uszy... i jeszcze poza delikatnej kobietki w ciele tak dużym. Nie twierdzę, że jest za gruba, choć na pewno bardziej by mi się widziała, gdyby była szczuplejsza. Wiem, że to po prostu kwestia budowy, że jest taka mocna i wysoka, ale zdecydowanie wolę ją w filmach, w których jej zwalistość nie rzuca się w oczy. No a ten biust naprawdę prosił się (a dokładniej błagał) o podniesienie w paru scenach.

ocenił(a) film na 10
Eleonora

Zdradze Ci wielka tajemnice ;)- podczas krecenia filmu Monica karmila piersia Devę, swoja corke.
W przeciwienstwie do wielu kobiet, zwl. Polek, ona nie ma kompleksow nt. swego ciala. W przeciwienstwie do patykopodobnej Jolie Monica nigdy nie je za malo po urodzeniu dziecka, swiadoma tego, iz ciagle musi produkowac mleko dla dziecka. Deve karmila 9 mcy!

Ja bym osobiscie nie chciala, by Monica podnosila biust czy zmieniala cos bo kaprysni widzowie cos tam parskaja. Parodia. celebryci staja sie lalkami w naszych rekach.... To nie SIMSY!

Darze Monice WIELKIM szacunkiem za to, ze jest soba bez wzgledu co nasz pusty i lakomy wrazen i sztucznego piekna swiat od niej oczekuje.

pzdr

ocenił(a) film na 6
jezzezel

genialnie ujęte :)

jezzezel

A ja darzę zarówno Monicę jak i Angelinę wielkim szacunkiem. Każdą za co innego. Choć Angie powinna przytyć.

ocenił(a) film na 8
jezzezel

Sam bym tego trafniej nie ujął. W ogóle, lubię twoje posty i poglądy dotyczące Monici. Zawsze trafiają w sedno.

użytkownik usunięty
Maruniooo

jakieś obwisłe bez stanika

użytkownik usunięty
Maruniooo

Piersi Moniczki to najpiękniejsze piersi kina!!!
Wiele zakompleksionych Polaków(a przede wszystkim Polek) przyzwyczajonych do naszych standardów nie będzie w stanie udźwignąć takiego ciężaru piękna i kobiecości.
Uwielbiam Monikę,jej doskonałą proporcjonalność i zniewalającą kobiecość-co do aktorstwa można mieć drobne zastrzeżenia.:) Pozdrawiam jej fanów.:)

ocenił(a) film na 7
Maruniooo

mega zajefajne!!!

gonzo84

Bo cała Monica jest zajefajna. I mówi to kobieta. Bez zawiści tylko z czystej sympatii do tej aktorki:)

ocenił(a) film na 10
EM_DE_KE_AS

bezwatpienia belluci ma czym nabierac powietrze cyce pierwsza klasa

ocenił(a) film na 7
Maruniooo

Nie wydają się być naturalne, jeżeli o to ci chodzi. Myślę że ma implanty. Poza tym drobnym szczegółem trzeba przyznać że jest naprawdę ładna. Ma w sobie to coś.

Rahabiel

Jeśli nie potrafisz odróżnić silikonów od naturalnych piersi to masz mega duży problem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones