plakat filmu Za każdym razem, kiedy mówimy do widzenia

Za każdym razem, kiedy mówimy do widzenia

Every Time We Say Goodbye
6,4 438
ocen
6,4 10 1 438
713
chce zobaczyć
{"type":"film","id":11959,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Za+ka%C5%BCdym+razem%2C+kiedy+m%C3%B3wimy+do+widzenia-1986-11959/tv","text":"W TV"}]}
Za każdym razem, kiedy mówimy do widzenia
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


David - amerykański pilot, który wstąpił do RAF-u jeszcze zanim jego kraj włączył się do wojny, dochodzi do siebie w Jerozolimie po uszkodzniue nogi. Przez swojego brytyjskiego przyjaciela poznaje pewną cichą i atrakcyjną Żydówkę, Sarah, której rodzina pochodzi właściwie z Hiszpanii. Oboje są sobą zafascynowani. Jednak Sarah uważa, że ich związek nie ma przyszłości, z powodu znacznych różnic kulturowych i środowiskowych.

Zawsze, gdy mówimy "żegnaj" zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.