PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463720}

Zabójcze promienie

Solar Flare
3,2 274
oceny
3,2 10 1 274
Zabójcze promienie
powrót do forum filmu Zabójcze promienie

Przede wszystkim ktoś tu popełnił piramidalny błąd próbując nakręcić film katastroficzny nie mając nie tylko pieniędzy ale i pomysłu na akcję oraz dialogi, które są bezdennie nieciekawe.

Ten crap po prostu nie miał prawa powstać a jednak ktoś postanowił popełnić tę zbrodnię na widzu. I nie tłumacz twórców to że pewnie z założenia miał to być film klasy "C".

Produkcję dobija data premiery: Podejrzewam, że w 2008 lepsze efekty powstawały już na niejednym domowym komputerze.

Aktorstwo na poziomie braci Mroczków. Nie wiem skąd wytrzasnęli tych drewnianych ludzi, chyba z łapanki.

Czekałem, że może chociaż finałowy rozbłysk i to co za sobą przyniesie zostanie ukazany w jakiś widowiskowy sposób. Oszukano widza perfidnie przenosząc w tym najciekawszym momencie akcję do... piwnicy, aby po chwili napis na czarnym tle oznajmił "miesiąc później" gdzie rodzinka wesoło wcina ciasteczka. Koniec filmu.

Pytam się, co to ma być?!

Lepiej już odpalić sobie jakiś odcinek "Po tamtej stronie" albo obejrzeć cokolwiek z AXN Sci-fi.

_MAX_

A widział kto jakiś dobry film Freda Olena Ray'a ? to taki Uwe Boll z mniejszym budżetem ale za to pracowity niemożliwie - czasem ta ostatnia cecha to nie zaleta :(

_MAX_

Niestety masz rację, film koszmarny, nie dotrwałem do końca. Też 1/10

gimi

Przyłączam się - nie pamiętam czy z jakiegoś innego gatunku filmowego oglądałem takie "coś, którego tytułu nie wolno wymawiać". poza dialogami -500 i drewnianą grą - _MAX_ dodałbym na dobicie błędy logiczne w niektórych scenach. 1/10 to max co mozna z tego wycisnąć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones