PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810669}

Zabójczy Bóg

Matar a Dios
5,6 1 083
oceny
5,6 10 1 1083
Zabójczy Bóg
powrót do forum filmu Zabójczy Bóg

Czy to hiszpańskie filmy, czy włoskie czy francuskie jakoś nie mogę mogę znieść stylu w jakim są prowadzone dialogi.

Fir3storm

Nie to co American Pie i Kapitan Ameryka co nie ?

aproxx

Po co od razu ta uszczypliwość z przechodzeniem do skrajności czyli tandety dla dzieci? Jest wiele innych filmów które przeszły do historii choćby jak K-Pax.

Fir3storm

K-Pax taaa klimat podobny do Marvelow, mocno nie odbiega. Myslalem, ze mowimy o komediach, jak ten, w ktorym wlasnie piszemy. Piszac, ze dialogi w europejskich komediach ci nie podchodza, a potem wyskakujesz z K-Pax nie trzyma sie kupy. Rownie dobrze moglbys podac za przyklad Szeregowca Ryana, ktory tez nie jest komedia. Jak piszemy o komediach, to trzymajmy sie komedii. Wiec podaj przyklady tych wybitnych amerykanskich komedii, ktore tak kochasz ponad te europejskie ze slabymi dialogami.

aproxx

Typowy ku r w a troll internetowy!

ocenił(a) film na 5
Fir3storm

Uwielbiam hiszpanskie thrillery i horrory, moglabym non stop ogladac, a ten film tez mi sie nie podobal. W pewnym momencie na nim zasnelam taka akcja byla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones