PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791446}
6,7 49 115
ocen
6,7 10 1 49115
5,4 30
ocen krytyków
Zabawa zabawa
powrót do forum filmu Zabawa zabawa

Czekam na premierę

ocenił(a) film na 8

Filmy Kingi Dębskiej zawsze oglądałam z przyjemnością, to pewnie kwestia historii jakie porusza, bo często są mi tematycznie bliskie. Po obejrzeniu zwiastuna, wiem że film obejrzę. Dorota Kolak to jedna z moich ulubionych aktorek, Kulesza też jest bardzo dobra, a dawno jej na ekranie nie widziałam. Dobry dobór obsady.

mia__so

To trzeba włączyć telewizor i na pewno się na nią natkniesz. Jak nie nowości z nią np. w TVN serial "Pułapka" czy wychwalana "Ziemna Wojna", to zawsze są jakieś powtórki.

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Nie mam telewizora, jeśli oglądam coś w domu to tylko przez komputer, ale dzięki.

Mistrzu-1

dawno?pmzeciez grała w "Zimnej wojnie" , "Pulapce" itd . .

ocenił(a) film na 5
mia__so

Przepraszam, czy oceniłaś film bez jego obejrzenia? xD

ocenił(a) film na 7
Katalista

Były pokazy przedpremierowe przecież
A od dzisiaj w już kinach

ocenił(a) film na 8
Katalista

dokładnie tak, pokaz przedpremierowy

Katalista

Praktycznie Wiekszosc opini na temat polskich filmow jest kupowana, wiec sie nie dziwie

ocenił(a) film na 6
mia__so

Nie mam telewizora ale chodzę do kina na każdy prawie film.ci aktorzy są dobrzy,ale straszliwie opatrzeni.reżyser boi się zaryzykowac?polska bieda

ocenił(a) film na 7
mia__so

Witam,film już jest do pobrania na torrentach w extra jakości BLURAY ;).Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones