PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782110}

Zagłada

Extinction
5,5 16 236
ocen
5,5 10 1 16236
Zagłada
powrót do forum filmu Zagłada

Dzieciaki

ocenił(a) film na 5

Pomysł, reżyseria na plus. Ale eksponowanie zachowania dzieciaków w tym filmie całkowicie odbierało przyjemność z oglądania.

ocenił(a) film na 2
anthr44x

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
anthr44x

Tak, irytujące jak diabli. Z drugiej strony - jak poznać ich naturę, to ma uzasadnienie. Prosta realizacja funkcji z ubogą obsługą wyjątków i błędów. Żeby wyjaśnić co mam na myśli - zachowanie Lu i potrzeba obecności miśka. Misiek dawał jej poczucie bezpieczeństwa, więc kiedy czuła się zagrożona pobiegła po niego. Funkcja, którą miała nie dawała wyjątku dla bezpośredniego zagrożenia życia, albo nie dawała wyjątku na tę konkretną sytuację. Tak to rozumiem, ale i tak się zgadzam, że dało się to przedstawić w mniej irytujący sposób :)

ocenił(a) film na 7
Orsky

Nie było żadnych zaprogramowanych funkcji. Te androidy były świadome i zupełnie niezależne. Dbałość o porządek(wszystko na swoim miejscu i sterylnie czyste), środowisko i uczuciowość/związek z rodziną oraz przynależność do grupy była w ich naturze.

ocenił(a) film na 7
acidity

strach i nieposłuszeństwo również. Ja wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale podczas pożarów dzieci chowają się do szaf, do wersalek i pod stół oraz pod biurko. Porozmawiaj ze strażakami. Gdzie strażak zawsze najpierw szuka dzieci? Dzieci są nielogiczne i nieodpowiedzialne z założenia. Dlatego są pod ochroną prawną do 18 roku życia.

ocenił(a) film na 5
Orsky

Ciekawe spostrzeżenie, Panie Orsky, nie myślałem o tym w ten sposób.

ocenił(a) film na 7
anthr44x

Syntetyczne czy nie , nie ma znaczenia. Ludzie to smutne jak mało wiecie o zachowaniach dzieci lub mam nadzieję, że macie po 17 lat.) Pozdro.

propaganya

Przez nieposłuszeństwo córki została ranna matka. Facet miał dużo cierpliwości do niufnej żony i złych bachorów.

ocenił(a) film na 5
propaganya

Dyskusje na temat wieku sobie odpuszczę. Natomiast nie oceniam zachowań dzieci i motywacji, które je do tych zachowań pchają, lecz to co w filmach najważniejsze - przyjemność oglądania. A ten aspekt w dużym stopniu go popsuł. Gdyby ograniczono mnogość tych scen, film za cały przekaz i to co się w nim dzieje zasłużyłby na mocną 7, może 8 ;)

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
anthr44x

już myslalem, ze tylko mnie tak wkurzały, ale widze ze nie

MaRQs89

Nieznośne, nieposłuszne bachory. Bardzo mnie irytują od początku filmu i w sumie brak jakiejkolwiek dyscypliny nawet w obliczu zagrożenia. Nie chciałalbym mieć tak głupich dzieci. Mój syn mnie sluchał jak mu tłumaczyłem co może a co nie i dlaczego.

ocenił(a) film na 7
filozof71

Ta, słucha dopóki nie zachce mu się zrobić czegoś wbrew twoim tłumaczeniom. Szczególnie jakby były spanikowane... Ale być może nigdy się o tym nie przekonasz, na twoje (i dzieci) szczęście.

anthr44x

Nie zrozumiałeś tego filmu widocznie.

anthr44x

Jestem w połowie filmu. Czy ta nieznośna córka zostaje w koncu zastrzelona? Bo już mną w środku trzęsie..?

anthr44x

"Nie wychodźcie stąd" to dziewczynka wychodzi po misia i już tam nie wraca, spoko. Po co się chować, gdy kosmici atakują.

anthr44x

Bardzo dobrze rozumiem zachowania dzieci ale ta mała jest tak denerwująca, że to aż boli.

ocenił(a) film na 3
anthr44x

dokladnie, strasznie zniszczyly ten film, DNO

ocenił(a) film na 5
anthr44x

Tym bardziej, że dzieciaki wyjątkowo irytujące. Nawet podczas paniki nie zachowywałyby się tak głupio. Nie pytałyby ciągle co się dzieje i nie skarżyły, że nie chcą iść. Niestety, dorośli też zachowują się jak kretyni.

Woooo

No właśnie, ostatnia scena na peronie jest tego dowodem...

ocenił(a) film na 1
anthr44x

Za sceny z bachorami pała! Powinny zdechnąć w pierwszej scenie! Co za debile pakują te bachory do filmów! Wieczne darcie mordy i tylko mommy daddy I'm scared!

ocenił(a) film na 2
anthr44x

Utworzyłam konto na Filmwebie, aby dołączyć do tego wątku.
Zgadzam się z przedmówcami : wątki dzieci bardzo słabo zrobione, niepotrzebne i bardzo irytujące (żeby nie użyć innego słowa, bo wiadomo - wulgaryzmy tutaj zabronione).
Nie wiem, co przyświecało umieszczeniu tych pedagogicznych gniotów:
promowanie NVC (non violent communication) ? Nie to miejsce, nie ten czas, nie ten kontekst. Przecież wiadomo, że nawet rodzice stosujący rozwinięte i empatyczne formy komunikacji z dziećmi nie użyją tych schematów w sytuacjach zagrożenia życia...
Matka, która dokańcza rozmowę z dzieckiem zamiast biec natychmiast pomóc mężowi w zrobieniu podpory, która być może powstrzyma napastnika, a zatem uratuje życie ich wszystkich, to już w ogóle była wisienka na torcie tych wszystkich zupełnie nieadekwatnych scen z dziećmi...
Daję za to filmowi słabe 2, a bez tych scen może nawet byłoby 5....

ocenił(a) film na 7
anthr44x

Wszystkim tym, którzy wyzywają dzieci, życzę żebyście nie mieli własnych. Dla dobra tych dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones