PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695409}
7,8 327 659
ocen
7,8 10 1 327659
7,5 45
ocen krytyków
Zaginiona dziewczyna
powrót do forum filmu Zaginiona dziewczyna

Chodzi mi głównie o taki film w którym zakończenie wciska w fotel.
Takie że nocami możesz się zastanawiać nad zakończeniem filmu i co mogłoby być dalej (myślę że mnie zrozumiecie)
Filmy jak np. Wyspa Tajemnic, Incepcja czy Zaginiona dziewczyna.
Myślę że polecicie jakieś tytuły godne obejrzenia.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Dymoslaw

Filmy w których zakończenie wbija w fotel?

- Pandorum (sci-fi)

- Oslo, 31 sierpnia (dramat)
Nie polecam czytać opisu, ale to dramat a nie film akcji - jeśli nie preferujesz dramatów to nie polecam.

Ujrzałem diabła (akcja)
Koreański film pełen zwrotów akcji bardziej w środku fabuły niż w zakończeniu, nie polecam jeśli razi Cię przemoc na ekranie.

Ziemia niczyja (wojenny, z 2001)

A z seriali - Utopia , brytyjska produkcja z 2013-2014

ocenił(a) film na 8
Chomone

Siedem, Fight club- filmy Finchera
Oldboy
Trans

ocenił(a) film na 8
Dymoslaw

"Seven", "Labirynt", "Skóra, w której żyję", "Dochodzenie" (2008), "Co kryje prawda", "Palmetto"....

ocenił(a) film na 6
Corderosa

Tak... "Co kryje prawda" jest zaskakujący i moim zdaniem genialnym filmem.

Dymoslaw

Bardzo podobny do Zaginionej jest film http://www.filmweb.pl/film/Trup-2012-637730 :)
I chociaż nie jest tak świetny jak Zaginiona, to ma ciekawe zakończenie :)

warren2

Wojownicze żółwie Ninja :D:D zakończenie wciska w fotel jest tak bezsensowane :)

ocenił(a) film na 10
warren2

przeca to chała

ocenił(a) film na 8
Dymoslaw

z ostatnich na pewno Sygnał, co prawda tematyka zupełnie z innej bajki, ale gwarantuje że już podczas seansu kilka razy zmiana toru wciśnie w fotel, a zakończenie? no cóż...... zobaczysz :)

Dymoslaw

Polecam film Godziny strachu. Trzyma w napięciu.

ocenił(a) film na 9
Dymoslaw

Dodałabym też "Prestiż" Nolana i "Memento" Finchera i "Wyspę Tajemni" Scorsese

ocenił(a) film na 9
alexxxis

Memento też jest Nolana :P swoją drogą bardzo polecam. Twist fabularny jest dużo mocniejszy niż w Gone girl

ocenił(a) film na 9
ukryta

Tak wiem, właśnie miałam się poprawić :-)

ocenił(a) film na 3
alexxxis

haha zakonczenei ktore wbija w fotel hah adobre sobie..chyba fotel jakis lipny masz ze sie wbijasz w niego (bez urazy taki zarcik)ale i tak nuda i nuda szału nie ma

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

Ja Tobie polecić mogę film "Labirynt" (mocne kino).

ocenił(a) film na 7
kamil12031987

Jeżeli jednak lubisz filmy z niedopowiedzeniem czyli "bujaj się widzu i myśl" polecam ci Przeznaczenie / Predestination (2014). Film tak zagmatwany, że Incepcja przy tym wysiada. Po oglądnięciu tego filmu 2-3h zastanawiałem się nad zakończeniem

ocenił(a) film na 5
kamil12031987

Labirynt wgniata w fotel

kamil12031987

Przeznaczenie jest rewelacyjne ;)
Polecam od siebie coś, przy czym dobrze jest pomyśleć: Drabina Jakubowa, Stay, Mr.Nobody. Poszukam i dopiszę więcej, bo wiem, że są ;)

kamil12031987

Człowiek z Ziemi... jest wiele. Poszukaj sam ;)

kamil12031987

Podobny bardzo do przeznaczenia to.' jeśli tylko '

ocenił(a) film na 7
kamil12031987

Zakonczeniu z filmu zaginiona dziewczyna nie wgniata w fotel itp itd ale Labiryntu to tak zgodze sie bo do dzis nie wiem i sie nie dowiem (uwaga spoiler)czy gosc przezyl a policjant uslyszal gwizdek czy tylko gwizd wiatru

Dymoslaw

"Prestige" / "Prestiż" z Jackamen i Balem, od początku do końca z zaciśniętymi zębami, a koniec POWALAJĄCY, pozdrawiam.

Kinomaniak__

+ jeszcze Prawo Zemsty, ale to standard.

ocenił(a) film na 3
Dymoslaw

Co Cię tak wcisnęło w fotel? Mnie wyłącznie głupota i niekonsekwencja męża i scenariuszu filmu. Stracony czas na taki gniot, ale cóż takie czasy i takim gównem się tłuszcza zachwyca.

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

Większość filmów Finchera: Fight Club lub Gra zakończenia w obu filmach są epickie

użytkownik usunięty
Dymoslaw

Panaceum... dość podobny do zaginionej czyli kobiety próbują odegrać się na facetach

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

Arlington Road :D

Dymoslaw

Siedem, Arlington Road, Inni (z N. Kidman), Szósty zmysł,Srpski film...

Rafael7979

"Srpski film" poj****o cię !!! chcesz komuś zafundować traumę na dłużej, to jest film ala' snuff, extremely violent gore, taki film to mógłbyś polecać gdyby ktoś prosił o horrory sadystyczne ze szczególnym okrucieństwem (z dopiskiem "Hard stuff" tylko na własną odpowiedzialność) a niech to włączy ktoś nieświadomy, porównanie tego z wymienionymi wcześniej jest kompletną głupotą.

FW_NEW_ORDER

...trauma jak u ciebie?

Rafael7979

No i wiedziałem że zaczniesz hejtować dziecko, debili na tym portalu nie brakuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Rafael7979

Oczywiście twoje chamskie wyzwiska zgłoszone do moderacji żałosny gimbusie :D nie nauczyli cię w gimbazie gdzie się stawia znaki XD

Dymoslaw

wiekszosc wyzej wymienionych oraz dodam od siebie: interstellar

ocenił(a) film na 7
CriSS_Szymon_Szydlik

Lęk Pierwotny

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

Lęk Pierwotny

ocenił(a) film na 8
olson89

Ja jeszcze polecam ,,Połączenie" z Halle Berry ;)

Dymoslaw

Szczerze polecam hiszpański 'La Cara oculta" (2011) reż. Andrés Baiz . Naprawdę warto obejrzeć - jest rewelacyjny.

ocenił(a) film na 7
Klio_02

Tak POLECAM!!!

ocenił(a) film na 3
Dymoslaw

Sugerując że zakończenie Gone Girl wciska w fotel....

Dymoslaw

Predator - napakowany komandos odrzuca zaloty kosmity... i zaczyna się jazda!

ocenił(a) film na 8
Dymoslaw

'wojna państwa rose' pike ma ten sam rodzaj szaleństwa w oczach co turner.

Dymoslaw

Stare: Fortepian, Atlas Chmur, To nie kraj dla starych ludzi, Gra z M. Dauglasem, Musimy porozmawiac o Kevinie, Przerwana lekcja muzyki, Pulp Fiction, Więzień nienawiści, American Beauty, Cast Away - poza swiatem, Requiem dla snu, Dom z piasku i mgły, Skóra w której żyję, Miasto gniewu, Hotel Ruanda, Pogorzelisko (cięzki, ale koncówka zwala z nóg) i wiele innych, które trzeba zobaczyć.

Nowsze: Whiplash, Witaj w klubie, Django... Wszystkie wymienione są na poziomie :)

ocenił(a) film na 7
wichurkaaa

A co jest takiego w zakończeniu "Cast away"?

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

Na pewno wrażenie robi końcówka Eden Lake.

ocenił(a) film na 9
Dymoslaw

"Pogorzelisko"

ocenił(a) film na 8
Dymoslaw

http://www.filmweb.pl/film/Łowcy+głów-2011-567959 :))

ocenił(a) film na 8
Dymoslaw

Polecam rowniez film "Koneser" , chyba nikt go nie wymienil a koncowka tez pelna zaskoczenia ;)

Viola_1989

Dokładnie Koneser wciska w fotel, Siedem także, ale ten film od 100 minuty już nie dociska do niczego, robi się przewidywalny i amerykański. Lot zaskoczył końcówką ale nie ten film, mimo to 7 gwiazdek się należy.

ocenił(a) film na 7
Dymoslaw

http://www.filmweb.pl/Zycie.Za.Zycie

użytkownik usunięty
Dymoslaw

Zakończenie, które wciska w fotel mają "Nieproszeni Goście".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones