PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=387586}

Zaginiony diament

The Loss of a Teardrop Diamond
5,8 1 014
ocen
5,8 10 1 1014
Zaginiony diament
powrót do forum filmu Zaginiony diament

TROCHĘ SPOILERA


Gdyby nie to, że jest tu typowe love story, a tym bardziej pomiędzy damą z wyższych sfer oraz pomocnikiem (tudzież mechanikiem, farmerem etc) oraz to, że Pani jest kapryśna oraz to, że kończy się dobrze oraz to, że nie ma choćby ciekawej muzyki czy scenografii. Po prostu nie polecam.

użytkownik usunięty
tercc

A JA POLECAM Dobre KINO SWIETNA ROLA BRYCE

ocenił(a) film na 7
tercc

Ja tu nigdzie oklepanego love story nie dostrzegłam ;-) On podchodził do tego wszystkiego w sposób iście pragmatyczny, bez jakichkolwiek uniesień czy chociażby odrobiny romantyzmu. Ciągle ją odrzucał, więc to bardziej wyglądało mi silne, platoniczne zauroczenie. Oczywiście z jej strony...

ocenił(a) film na 3
rapi_aga

Nie wiem czy oklepane, ale za to nuuuudne jak cholera.

ocenił(a) film na 8
tercc

Dobrze, że nie przeczytałam Twojej opinii przed obejrzeniem filmu ani nie zasugerowałam się niską oceną.
Jak dla mnie film świetny, nie love story, zakończeniu też daleko do happy endu. Film bardzo w stylu Tennessee Williamsa.
Ocena stanowczo za niska! O dziwo na IMBD podobna, nie rozumiem tego!

ocenił(a) film na 2
tercc

Zgadza się i aż nie można się nadziwić temu, że taki fabularny gniot upichcił Tennessee Williams i to w 1957 - na rok przed genialną "kotką". Szok! Ten twórca był strasznie nierówny. Nie dziwie się, że wcześniej żaden producent nie chciał wyłożyć kasy na tak fatalny scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones