PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98372}

Zakładnicy

Disaster
3,4 70
ocen
3,4 10 1 70
Zakładnicy
powrót do forum filmu Zakładnicy

no niestety nie przeczytałam przed obejrzeniem tego filmu komentarza Analyzera i to był niewybaczalny błąd. Film jest straszny - przewidywalny i nudny jak flaki z olejem. Sceny walki gdzieniegdzie wyjęte jak ze "Strażnika Teksasu", a główni bohaterowie udają Bruce'a Willisa niestety bardzo nieudolnie, bo gra aktorska jest żadna. Ten film to dużo huku a mało konkretów. W ogóle nie trzyma w napięciu, bo tak naprawdę nic się tam nie dzieje poza ciągłymi wybuchami, do których widz jest przyzwyczajony po pierwszych 15 min. Myślałam, że najgorszym momentem filmu będzie zaangażowanie się dowódcy w ratowanie zakładników (on z pewnością powinien sobie poradzić mimo iż zawiodła cała grupa antyterrorystyczna). Jednak się myliłam - końcowa scena to perełka! Aktorzy są tak nałożeni na ekran jakby 'grali' na tle jakiejś pocztówki. Naprawdę starałam się znaleźć plusy, ale ich zwyczajnie nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones