PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180058}

Zakochana Jane

Becoming Jane
7,3 46 644
oceny
7,3 10 1 46644
5,2 5
ocen krytyków
Zakochana Jane
powrót do forum filmu Zakochana Jane

na początku filmu , zastanawiałam się dlaczego do roli Lefroy'a wybrali akurat McAvoy'a.
Według mnie nie jest zbyt przystojny dobrze zbudowany, ani nic z tych rzeczy. Jednak kiedy
film się skończył, byłam nim totalnie zauroczona .. moim zdaniem świetnie wczuł się w rolę i
dlatego jest tak wiarygodny, że mam ochotę zamienić się z Jane.

dostepe

No, ta scena, kiedy odjeżdża :( W ogóle film jest smutny. Wymyśliłabym inne zakończenie, zmieniłabym historię Jane Austin, byle byłaby szczęśliwa

ocenił(a) film na 8
esterwafel

Tak... :)

ocenił(a) film na 8
esterwafel

widzę tu nieukrywany zachwyt damskiej części publiczności i... ja też się do was dołączam!! :) Facet tak z profilu nie wygląda zbyt atrakcyjnie, ale to prawda dziewczyny, oczy powalają na kolana mnie, która od zawsze woli ciemne oczy, a tu krachh! scena z tańcem - aż zakwiczałam jak go zobaczyłam przy Jane, a uśmieszek się pojawił na mej twarzy. :) Ann - genialna. Urocza, raz twarda, raz romantycznie bezradna wobec przeciwności losu. Każdy jej ruch był zabłąkany, nieśmiały ale i jednocześnie zdecydowany i pewny (np. scena gry w krykieta). Zaborcza i dynamiczna, używająca w swych opowieściach tyle przymiotników co ja tutaj i teraz. Krótko mówiąc- para idealna choć tragiczna.

Narzekacie na złe zakończenie. Niestety, takie są realia, kobieta umarła jako stara panna (miała tylko 42 lata), Tom znalazł bogatszą żonę, lecz sentymentalnie dał najstarszej córce imię Jane. Życie wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać... Może po śmierci się spotkali?

ocenił(a) film na 10
dostepe

Jak dla mnie Anne Hathaway była najsłodsza.

ocenił(a) film na 10
czekoladaax33

Ach, ci Anglicy. Parę lat temu po obejrzeniu "Wanted" byłam nim zachwycona, teraz po "Zakochanej Jane" to już chyba platoniczna miłość jest ^^

ocenił(a) film na 10
Pattson

a ja polecam z nim Xmena Pierwsza klasę. Od tego filmu zaczęłam lubić McAvoya.

ocenił(a) film na 5
Jestem_nieznosna

A ja widziałam go pierwszy raz w "Wanted" i nie zwróciłam wtedy na niego uwagi(!). Ale jak obejrzałam "Pokutę" to się nim zachwyciłam.

ocenił(a) film na 10
Jestem_nieznosna

Obejrzałam wszystkie filmy w których grał w latach 2005-2011 (oprócz "Spisku", ale pewnie niedługo to nadrobię) :)

ocenił(a) film na 5
Pattson

Zobacz sobie "Spisek" bo to bardzo dobry film,no i oczywiście James jak zawsze fantastyczny.

czekoladaax33

Aktor zachwycił mnie odkąd obejrzałam PENELOPĘ. A ZAKOCHANA JANE to jeden z moich ubionych filmów

ocenił(a) film na 6
czekoladaax33

Pierwszy film jaki obejrzałam z jego udziałem to Wanted :D James jest świetny:)
Nie miałam okazji obejrzeć Zakochanej Jane ale po licznych chwalebnych komentarzach muszę to zrobić:D

czekoladaax33

Mnie tam się bardziej podobał Pan Wisley i ten jego stoicki spokój.

ocenił(a) film na 5
Ttarantulla

Ja też. Pan Wisley też mi się bardziej podobał. Cieszę się, że nie jestem osamotniona w swojej sympatii do Wisleya.

ocenił(a) film na 8
czekoladaax33

Dołączam do chóru "wielbiącego" Jamesa. Nie wiem na czym polega jego urok, chyba na uroku właśnie, bo jak rozbierałam jego twarz na czynniki pierwsze, to poszczególne rysy nie są atrakcyjne. Ale wszystko razem połączone jest niesłychanie wdzięczne. Stworzył razem z Anne świetną parę, zagrali bardzo wiarygodnie. Biedni byli oboje. Dobry, wzruszający film. Nie dziwię się, że jej książki miały happy endy. Na szczęście w życiu nie miała do końca wpływu(choć to ona podjęła tą bolesną decyzję), to przynajmniej swoje bohaterki uszczęśliwiała.
Skoro ona sama utrzymywała się z pisania, to kto wie, gdyby zostali razem, może też daliby sobie radę. No, ale jeszcze było jego rodzeństwo, które straciłoby pomoc wuja pewnie.

ocenił(a) film na 5
mardu

Dzisiaj obejrzałam kolejny film w którym gra James. "Trans" naprawdę gorąco polecam,bo jest w nim naprawdę świetny.

ocenił(a) film na 10
czekoladaax33

cyt: " mam ochotę zamienić się z Jane"

-ja mam ochotę zamienić się z Lefroy'em z uwagi na Anne Hathaway która wcieliła się w rolę Jane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones