PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 414
ocen
5,2 10 1 70414
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Dobra kisne, w tym filmie prawie w ogóle nie było czuć grozy, jumpscarow było milion i tylko tym straszył film, bardzo głośnymi dźwiękami no i jumpscearami, zachowania bohaterów idiotyczne jak zwykle, i motyw SPOILER z krwią Chrystusa mnie rozwalił xD W obecności mamy sytuacje niby na "faktach", dlatego lepiej straszy, bo jest świadomość że coś takiego faktycznie może nas spotkać, że istnieje. Tutaj dostajemy bajkę z rodu fullmetal alchemist i krwią Chrystusa. Po prostu iks de, film nahypeowany, przereklamowany, słaby.
Plus Valak, zepsuli to tak samo jak w Sinisterze 2,w obecności była ta postać owiana tajemnicą, tutaj nasrali nią wszędzie, przez co potem przestaje być straszna, a i jak pokonać demona? Udawaj że jesteś martwy elo

ocenił(a) film na 5
Feddie

Zgadzam się ze wszystkim po seansie, lepiej bym tego nie ujął.

ocenił(a) film na 4
Feddie

Warto wspomnieć o postaci francuzika, który nie wiem dlaczego miał być postacią komediową w horrorze, żenada. Film nie był zły, jeśli potraktować go jako czarną komedię. ''The Nun'' wygląda jak żart od reżysera, który zrobił osobny film o zakonnicy bo ludzie się domagali, a też swoje zarobi.

ocenił(a) film na 7
Feddie

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać że najnowszym błędem który popsuł ten film to ten francuzik który wprowadzał komediowy nastrój, ale też idąc na ten film nie mogliśmy się spodziewać że będzie na faktach bo to postać fikcyjna wymyślona przez wierzących nie mówię że taka nie istniała, zbytnio nie interesuje się demonologia

ocenił(a) film na 2
Dymeter_PL

Faktycznie Frenchie był niepotrzebny, i nie spodziewałam się że będzie na faktach, ale niby to jest to samo universum, i liczyłam na coś ciekawszego niż to że krew Jezusa służy do pokonania złych sił i zombie.

ocenił(a) film na 7
Feddie

No motyw zombie trochę dziwny przyznam A szczególnie kiedy francuzik w początkach filmu szedł koło tego cmentarza co jedna że sióstr się powiesiła była to jedna z tak niepotrzebnych i zrąbanych scen które zniszczyły cały efekt filmu niestety

Dymeter_PL

Mnie trochę rozbawił fragment kiedy Francuzik zastrzelił tę zakonnicę xD W sensie zawsze myślałam że demony tak nie działają ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones