PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34222}

Zamach na Reagana

The Day Reagan Was Shot
6,1 63
oceny
6,1 10 1 63
Zamach na Reagana
powrót do forum filmu Zamach na Reagana

Straszna propaganda

ocenił(a) film na 1

Widać, że w Hollywood nie lubili Reagana i generalnie republikanów. Tyle kłamstw, nieprawd i zwykłego, komunistycznego w stylu opluwania nie widziałem od czasów Dziennika Telewizyjnego.

MarcinM

No może i Hollywood nie lubi Reagana ale w filmie zagrał go Richard Crenna - nie byle kto a więc pewien szacunek był, żeby nie dać podrzędnego aktora tylko kogoś zasłużonego do tej roli.

MarcinM

Fakt, amerykańskie kino jest strasznie zsocjalizowane. Podobało mi się jak ich pojechali w Team America

maniek_100

Reaggan i Tacher są nie lubieni przez lewaków z zachodu, bo doprowadzili do upadku krainy łagodności. Mam na myśli sovietów.

ocenił(a) film na 7
MarcinM

Mimo wszystko film wart obejrzenia. Ja np. nie wiedziałem, że był zamach na Reagana i oglądając ten film myślałem, że to political ficiton.. Poza tym w filmie jest wiele autentycznych cytatów z Reagana, np. przed operacją rzeczywiście powiedział "Mam nadzieję, że wszyscy jesteście Republikanami".

MarcinM

https://www.youtube.com/watch?v=9A9ZxIrc9CE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones