PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110986}
7,4 1 555
ocen
7,4 10 1 1555
Zamach stanu
powrót do forum filmu Zamach stanu

Jeśli nie wiecie, że to jeden z największych dzieł powojennego polskiego kina, to sobie pooglądajcie Koziołka Matołka, może coś wspólnego z nim znajdziecie w tym filmie!
Może ludzie mają już dosyć filmów typu "zabili go i uciekł", może chcą wrócić do dobrego kina, prawdziwego historycznie, może po prostu czas chłamu się kończy? A Wam nikt na Wasze bzdeciki, filmiki nie broni głosować. Ja w każdym razie zagłosuję i to trzy razy pod rząd!!!

mieczyslawszybiak

Gość wyluzuj. Tu chodzi o to, że ten film pojawił się w rankingu nagle i ma ponad 1tyś głosów, śr. ocen ok. 9. To jak mi to wytłumaczysz? Tym bardziej, że nie ma żadnego komentarza dot. filmu...
Jeszcze jedno. Skoro napisałeś, że to jedno z największych dzieł, to pewnie oglądałeś. Napisz więc jakieś krótkie streszczenie, recenzję lub coś takiego.

mieczyslawszybiak

W Tele Tygodniu film otrzymał 1 gwiazdkę (na 3), a w Tele Rzeczpospolita 2 na (4). Warto dodać, że sam Filipski jest z tego filmu niezadowolony.

ocenił(a) film na 10
Stolaz

Nie dziwi mnie, że w tych "publikatorach" oceniono słabo film. Pewnie wyżej oceniają Rysia, Dylematu i inny chłam, ale cóż. Filipski niezadowolony z filmu? Mógłbyś przybliżyć, gdzie wyczytałeś to? Pozdrawiam

Franczak1963

Po pierwsze, Tele Tydzień nie jest żadnym wyznacznikiem. Oni wpierw dają 3 a po jakimś czasie 1 gwiazdkę tej samej produkcji. Więc kłam. Następnie, Tele Rzeczpospolita, wybacz ale w tej gazecie są sami kretyni na poziomie PiS którzy widzą historię inaczej niż była naprawdę.

Osgiliath88

Dokładnie, wystarczy, że film leci na TVP, Polsat lub TVN to może mieć trzy gwiazdki. Ale kiedy ten sam film pokazywany jest na innej stacji (TV Puls, Ale kino i ine) to już ma dwie gwiazdki. Mało tego, często jako typ dnia podawany jest film z dwoma gwiazdkami, podczas gdy tego samego dnia pokazywane są filmy, które Tele Tydzień ocenił na trzy gwiazdki.

ocenił(a) film na 1
mieczyslawszybiak

Strasznie slaba propagandowa fikcja Filipskiego.
Scenariusz to zupelne nieporozumienie. Nie da sie wytrzymac do konca tego okropnego gniotu bez przymusu.

ocenił(a) film na 3
torgm

I to jest prawidłowa ocena scenariuszowych przemyśleć konfidenta czego się tylko wówczas dało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones