PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88349}

Zaufanie

Trust
7,7 2 002
oceny
7,7 10 1 2002
7,7 3
oceny krytyków
Zaufanie
powrót do forum filmu Zaufanie

Halem Hartleyem zainteresowałem się stosunkowo dawno - wiadomo, Nowe Horyzonty. "Zaufanie" jest jednak dopiero pierwszym jego filmem, jaki obejrzałem i na pewno nie ostatnim
"Zaufanie" to prosty, nie popadający ani na moment w banał film o parze nieprzystosowanych, bardzo różnych, ale mimo tych różnic jednak podobnych i pasujących do siebie ludzi. Mimo natłoku zdarzeń film jest wiarygodny i interesujący, a zarazem nieco dziwaczny i komiczny, ale to dodaje mu tylko uroku. "Zaufanie" to kino takie jakie lubię i dlatego film Hartleya gorąco polecam.

PS - Bardzo miło ogląda się na ekranie, już niestety świętej pamięci, Adrianne Sheedy. Choćby dla niej warto obejrzeć ten film, bo to chyba jej najlepszy występ.

Albertino

Przepraszam za błąd - Adrienne Shelly, nie Sheedy.

ocenił(a) film na 9
Albertino

'Zaufanie' to kawał dobrego kina. To takie 'Juno' tylko pogłębione i inaczej podane. Filmy Hartleya są w jakiś sposób poetyckie, a humor w nich jest niesamowicie ironiczny i czasami okrutnie czarny. Świetnie to współgra właśnie w 'Zaufaniu'.
W tym filmie brakowało mi tylko jakiejś wyraźnej ścieżki dźwiękowej. Zdałem sobie z tego sprawę po zakończeniu seansu. Nic w tym zakresie nie pamiętam. Na pewno obejrzę to jeszcze i wtedy muszę zwrócić uwagę na muzykę, a w tym momencie dają 9/10 i polecam gorąco!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones