PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678591}

Ze wszystkich sił

De toutes nos forces
7,2 8 125
ocen
7,2 10 1 8125
Ze wszystkich sił
powrót do forum filmu Ze wszystkich sił

Lubie francuskie filmy, właściwe jaki by to nie był gatunek, zawsze jakąś pozytywna energię w nich znajduje. Macie tak? Macie jakieś ulubione tytuły?

anitaKawenska

Witam. Najlepsze francuskie filmy to te stare w reżyserii Luca Bessona - Wielki Błękit !!!, Leon Zawodowiec, Piąty Element, Nikita. Ciekawy film - 13 dzielnica. I kilka dramatów których tytułów nie pamiętam. Ogólnie francuskie kino to po brytyjskim najlepsze w europie. Pozdrawiam.

anitaKawenska

Luc Besson faktycznie ma rękę do dobrego kina, chcoiaż akurat Wielki Błękit mnie nie zachwycił ;) Ja z francuskiego kina najbardziej lubię "Nietyalnych", "Amelię" i "Delicatessen" ;)

anitaKawenska

przepadam za francuskim kinem, jest takie bezpretensjonalne :) wszystkie wyżej wymienione oczywiscie ogladałąm i bardzo lubie :) od siebie dodam jeszcze "Jeszcze dalej niż Północ" a z takich poważniejszych tematów "Motyl i skafander".

anitaKawenska

A ja serdecznie polecam "Rust and bone" ze wspaniałą Marion Cotillard i "Dziewczynę na moście" z równie piękną Vanessą Paradis.

anitaKawenska

Polecam "Go Fast" do mnie super kino akcji.

anitaKawenska

Męskie sekrety:)

anitaKawenska

Ja zakochałam się w kinie francuskim niedawno ... po obejrzeniu Nietykalnych...potem Samba... tego jeszcze nie widziałam, ale już się przymierzam:)

ocenił(a) film na 7
anitaKawenska

"Kobiety z 6 piętra"- miły, ciepły i zabawny.

ocenił(a) film na 4
anitaKawenska

bardzo lubię francuskie filmy, najbardziej Nietykalnych , Pan od muzyki, Leon , bajki o Asterixie czy serie Taxi

anitaKawenska

CARE DE FLORE <3

DariaNie

CAFE - ma byc CAFE :)

ocenił(a) film na 7
anitaKawenska

>>Zakochany Paryż<<

anitaKawenska

wasabi hubert

ocenił(a) film na 10
anitaKawenska

młoda i piękna

anitaKawenska

Dwa lata później, ale może jeszcze się przyda: bardzo lubię "Cudowny smak faworków":)

ocenił(a) film na 6
pani_karka

"Cudowny smak faworków" z równie cudowną Virginie Efirą to jeden z moich ukochanych filmów. "Rodzina do wynajęcia" z tą aktorką to komedia którą szczerze polecam.

Ewako

O, nie znałam. Dziękuję bardzo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones