PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32253}
6,0 48 045
ocen
6,0 10 1 48045
5,4 14
ocen krytyków
Zemsta
powrót do forum filmu Zemsta

przede wszystkim podobał mi się śpiew R.Polańskiego, który porażał
"muzykalnością"... Piosenkę "Oj kot" zapamiętam do końca życia

ocenił(a) film na 7
kasia_s1515

uwielbiam, po prostu uwielbiam filmy w których gra Polański - "Lokator" i "Nieustraszeni pogromcy wampirów " - także reżyserowane przez niego, to jedne z moich na prawdę ulubionych filmów ;)

ocenił(a) film na 4
vandeta

mam to samo, choć tu byłam rozczarowana... może dlatego, że w pamięci pozostali inni odtwórcy roli Papkina - Pokora czy Peszek... :)
za to Polański w "Nieustraszonych zabójcach..." - mistrzostwo! :D

kasia_s1515

Jego wykonanie "Oj kot" do dzisiaj mam w najczęściej odtwarzanych w ipodzie. Mistrzostwo.

kasia_s1515

Bardzo miłą barwę głosu ma pan Polański, niezależnie od tego, że scena jest wygłupem.
Pamiętam, że byłam zaskoczona 'normalnością', gdy pierwszy raz usłyszałam wywiad z naszym specjalistą od wampirów i diabłów.

kasia_s1515

Pan Polański grał wyraźnie z łaski i n a p r a w d ę położył ten film, mam wrażenie że złośliwie. No cóż, on niezbyt ceni polską kulturę, czytałam jego nieciekawe wypowiedzi o Polsce i Polakach. Rolę Papkina miał zagrać ktoś inny (Wojciech Pszoniak?) ale nie mógł niestety... Jedyną wadą tej "Zemsty" jest obecność w niej Romana Polańskiego.

ocenił(a) film na 8
RatnaDevi

Jest to jedna z większych zalet, wada może być słaba jak na nią gra Buzek i taka jakiej się można spodziewać Figury. Coś czuję, że przemawia tu po prostu niechęć do Polańskiego za pewne sprawki jego

chemas

jakie życia taka twórczość; nigdy nie lubiłam jego efekciarskich filmów, facet jest przereklamowany. Ludzie uważają że Polanski jest świetny bo to Polański i media pieją nad nim z zachwytu - żenada... podobnie jak Woody Allen.

ocenił(a) film na 4
RatnaDevi

Z tego co wiem to Polański wypowiadał się zawsze o Polsce i Polakach dobrze.

LynchPolanskiAltman

W języku polskim oczywiście że tak. Poczytaj może jego wypowiedzi w innych językach. na przykład ubolewał, że jego imię Roman Polacy wymawiają jak "remo"...

ocenił(a) film na 8
kasia_s1515

Zgadzam się, po Gajosie najlepsza rola w tym filmie

ocenił(a) film na 5
kasia_s1515

Pewnie narażę się wyznawcom Wajdy, ale śmiem twierdzić, że rola Polańskiego ratuje ten film przed blamażem. Gajos zawsze perfekcyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones