PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775635}
5,1 2 604
oceny
5,1 10 1 2604
3,0 3
oceny krytyków
Zerwany kłos
powrót do forum filmu Zerwany kłos

...bo film ma odwagę poruszac kwestię tego, że dziewczyna szanuje sama siebie i nie traktuje swojej godności jak ogryzka... Może rzeczywiście oddawanie się typom przechodnim, skakanie z łózka do łózka stało się tak modne, że razi już zwykła przyzwoitość, o której mówi film?

Alee

Rozumiem. Trudno się nie zgodzić jeśli chodzi o film, sama miałam takie odczucia po seansie o czym zresztą planuję napisać w najbliższym czasie w osobnym poście bo teraz nie mam czasu. Natomiast nie zgodzę się że ogólnie tak się traktuje tę dziewczynę. Chodzę do kościoła i ilekroć się ją wspomina mowa jest głównie o życiu jakie prowadziła. Byłam na rekolekcjach przed BN i rekolekcjonista 3 dni omawiał ten temat i wcale nie skupiał się na kwestii dziewictwa, dużo dowiedziałam się o niej samej i o społeczności lokalnej wśród której żyła.

ocenił(a) film na 10
Wydmin

film widziałem - oceniłem 10 na 10 i do ulubionych - wspaniałe kino! żal mi lewaków którzy krytykują ten świetny film! zgadzam się z Panem w 100 procentach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones