Polskie obozy śmierci

Obejrzałam w lutym - na fali polskich obozów śmierci....w filmie wszyscy Polacy,,,z wyjątkiem matki ukazani jako degeneraci i świnie, Niemcy jako niewinne ofiary.. wizja na opak... naturalizm i tzw. niewygodne prawdy, ale do Smarzowskiego jednak daleko. Na czyje zlecenie Pan Sobieszczański zrobił ten film?

12
 • Czesi byli od nas lepsi w te klocki, w paleniu żydów w szopie jesteśmy bezkonkurencyjni, "banderowcy" nas wyprzedzają o włos w okrucieństwie-wiadomo, ciemny chłop, jedna cholera, ale wszystkich biją na głowę Hutu.

  • Znów niedouczony ktoś zabiera antypolski głos... Myślę, że zbrodnia w Gardelegen gdzie Niemcy spalili w stodole ponad 1000 osób w większości Polaków przebija jednak Jedwabne nad którym też trzymali pieczę. Ale co tam po co o tym pamiętać, jak mamy Jedwabne i można obwinić za to Polaków... SS-Obersturmführer Hermann Schaper tylko śmieje się z góry.
   Przypomnijmy, że palenie w stodole to Niemiecki znak firmowy, np.
   Zbrodnia w Uryczu, gdzie Niemcy spalili w stodole Polskich oficerów.
   Zbrodnia w Hucie Pieniackiej też oddziały ukraińskie SS spaliły kilkadziesiąt Polaków w stodole.
   Zbrodnia w Starym Ciepielowie i Rekówce - Niemcy spalili kilkudziesięciu Polaków, którzy ukrywali Żydów.

   • A kogo mamy obwiniać, Marsjan ?.
    jak chcesz bronić morderców bo to Polacy to idź protestuj przed jakimś zakładem karnym ewentualnie wysyłaj paczki,może poznasz jakiegoś fajnego chłopaka wyklętego przez społeczeństwo.

    • Przypomnę, że śledztwo nie zostało zakończone. Świadkowie/oskarżeni bodajże w 1949 zeznawali, że byli tam Niemcy oraz ze zeznania były wymuszane siłą. Podczas ekshumacji znaleziono niemieckie łuski, wtedy przerwano pracę. Nie neguje, że mogli zrobić to Polacy, ale np. pod groźbą śmierci z rąk Niemców. Takich zbrodni wokół Jedwabnego było kilka, 2 świadków z Izraela rozpoznało Hermann Schapera jako dowodzącego bliźniaczo podobnymi akcjami w 2 miejscowościach nieopodal Jedwabnego.

 • MOŻNA NAKRĘCIĆ FILM Z WĄTKAMI OBYCZAJOWYMI,DRAMATYCZNYMI ORAZ PRAWDZIWIE HISTORYCZNYMI,I TO ZROBIŁ
  TWÓRCA FILMU ,,RÓŻA".SZKODA ŻE TRAGEDIA GÓRNOŚLĄSKA KOLEJNY RAZ NIE ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA RZETELNIE I
  SZKODA ŻE REŻYSER NIE SKUPIŁ SIĘ CHOĆBY TROSZKĘ WIĘCEJ NA TYM KIM BYŁ KOMENDANT OBOZU NIE PRACY ALE
  KONCENTRACYJNEGO CZYLI SOLOMON MOREL.ALE NAJWAŻNIEJSZA JEST POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA,PRAWDA!?

 • Tylko że filmowy obóz był kierowany przez Żydów, z polskim obywatelstwem, ale wciąż Żydów. Przecież nawet jedne z pierwszych słów w tym filmie to "Jestem żydem".

 • OK ale ogarniasz, że komendantem obozu był Żyd polskiego pochodzenia, przeciwko któremu w latach 90tych toczył się proces w którym został oskarżony m.in o ludobójstwo? Aparatczyk nowej władzy jak znaczny procent Zydów, głównie na STANOWISKACH KIEROWNICZYCH, ktorzy zostali po wojnie w Polsce? Wystaczy poszukać i poczytać.

 • Bezczelność. PRL to nie jest polska chłopak polska to jest coś co było i kontynuacja tego a PRL nie jest kontynuacja polski to sztuczne państwo stworzone przez Józefa Stalina ci co nie uciekli za granice większość dostała kule w łeb polskie elity przestały istnieć policjanci, sędziowie, prokuratorzy, pisarze i zastąpili je przywiezionymi dosłownie sztucznymi elitami z ZSSR którzy części walczyli z polakami w 1920 roku wojnie-polsko bolszewickiej i miejscowych kolaborantów, szmalcowników wykolejeńców. Po tym jak wymordowali polskie elity zaczęli się poszywać pod polaków i stroić w piórka patriotyczne a byli komuną. Rodzice się większości bali mówić dzieciom by nie porobić im problemu i teraz mamy ludzi z syndromem sztokholmskim niewolników co nic nie kumają. Komunista nie ma narodowości bo to internacjonalista a komendantem w obozie pracy w Jaworznie był żyd Salomon Morel https://pl.wikipedia.org/wiki/Salomon_Morel. Na tych ludzi się mówiło przed wojną zydo-komuna czyli ludzi m.in związanych z partia Bund którzy weszli po wojnie do PZPR i nie chodziło że byli żydami tylko że byli marksistowscy i chcieli modować polskie elity i nikt tych ludzi nie uważał za polaków ani polscy żydzi, Tatarzy czy ktokolwiek się uważał za polaka. Polaka to się skończyła w 1939 roku.
  ------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------ ---------------------------------------------------
  "Do polskiego narodu należą spolszczeni Niemcy, Tatarzy, Ormianie, Cyganie, Żydzi, jeżeli żyją dla wspólnego ideału Polski. Murzyn lub czerwonoskóry może zostać prawdziwym Polakiem, jeśli przyjmie dziedzictwo duchowe polskiego narodu zawarte w jego literaturze, sztuce, polityce, obyczajach, jeśli ma niezłomną wolę przyczyniania się do rozwoju bytu narodowego Polaków." - Wincenty Lutosławski 1939 działacz narodowy, filozof, przyjaciel twórcy Polskiego polskiej niepodległości i polskiego nacjonalizmu Romana Dmowskiego który był etnicznym Tatarem.
  ------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------
  PRL- nie jest dziedzictwem duchowym polski ani komuniści nie są polakami mogą być co najwyżej PRL-owcami. PRL-owskie czy sowieckie obozy śmierci w Polsce dla Polaków nie mają nic wspólnego z polakami jedynie to że jego ofiarami byli Polacy. I cały czas do dzisiaj masz z tym problem bo III RP jest kontynuacja polski czyli I RP CZY II RP tylko nie polskiego państwa czyli PRL i ludzie z SLD, PSL, NOWOCZESNA itp to są resortowe dzieci i ich kolaboranci którzy bronią dziedzica duchowego PRL. A jak sie robi nowe państwo jeśli nie można przedłożyć biologicznie z II RP to się robi od zera sądy, policje, prokuraturę itd a nie przedłuża się z systemu totalitarnego. Jak byś dał nowy nabór do ss i gestapo to przestało by być ss i gestapo to jest właśnie transformacja 1989 rok i okrągły stolik.

  • *I cały czas do dzisiaj masz z tym problem bo III RP jest nie jest kontynuacja polski czyli I RP czy II RP tylko nie polskiego państwa czyli PRL i ludzie z PO, SLD, PSL, NOWOCZESNA itp to są resortowe dzieci i ich kolaboranci którzy bronią dziedzica duchowego PRL. A jak się robi nowe państwo jeśli nie można przedłożyć biologicznie z II RP to się robi od zera sądy, policje, prokuraturę itd a nie przedłuża się z systemu totalitarnego. Jak byś dał nowy nabór do ss i gestapo to przestało by być ss i gestapo to jest właśnie transformacja 1989 rok i okrągły stolik.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: