PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601980}

Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy

Green Lantern: Emerald Knights
6,4 2 677
ocen
6,4 10 1 2677
Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy
powrót do forum filmu Zielona Latarnia. Szmaragdowi wojownicy

Zastanawiam się kto ogląda takie filmy skoro pojawiają się takie słabe oceny. Bo chyba nie fani komiksów :/ dla których pozycja ta jest przeznaczona.


DC Universe Animated Original Movies miało rożne produkcje. Od marnego supermana doomsday do przyzwoitego under the red hood i apocalypse. Jednak najlepszym filmem według mnie był pierwszy lot zielonej latarni. Dlatego zniecierpliwiony czekałem na kolejny film z Jordanem Halem.

Ogólnie film nie ma budowy zwykłej epickiej historii. W rzeczywistości motyw główny pojawia się na początku i na końcu (jest raczej wymówką a nie osią tytułu) podczas gdy cała akcja filmu skupia się na ciekawych historiach poszczególnych członków korpusu. Jordan Hal i Sinestro są narratorami więc nikt ich nie zobaczy w akcji (z wyjątkiem sinestro w ostatniej historii).

Według mnie najlepszy film z DC Universe Animated Original Movies ZARAZ PO "ZIelona latarnia: pierwszy lot". Mam nadzieję, że kolejne produkcję też będą tak interesujące.

ocenił(a) film na 8
kalamir

No moim zdaniem First flight był lepszy, Emeralnd Knights też jest fajny, ale zawodzi główny wątek. Film fajny, świetna muzyka, głosy, ciekawe historie, które opowiadają bohaterowie. Ogólnie 8/10 i czekam na dalsze produkcje.

Ps. Ja uważam, że Under the Red Hood był więcej niż przyzwoity:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones