PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 902
oceny
5,4 10 1 15902
4,6 7
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Dziś w TVN7...

ocenił(a) film na 6

O 23:40. Ogląda ktoś? Ja chyba tak.

ocenił(a) film na 6
gniada01

Właśnie się zastanawiam czy warto siedzieć do wpół do drugiej.

ocenił(a) film na 6
GaragasRock

Ja mam teraz ferie, więc mogę sobie na to pozwolić. Gdybym nie miała wolnego, nie oglądałabym tego filmu ;)

ocenił(a) film na 6
gniada01

Ja nawet jeśli nie mam wolnego to i tak oglądam jeśli leci jakiś fajny film. Lubię tematykę zombie więc pewnie będę oglądał. Mi najbardziej podobał się "Świt żywych trupów" z 1978 lepsze od "Noc żywych trupów " i ciekaw jestem jaka jest ta część.

ocenił(a) film na 6
GaragasRock

Też oglądam czasem filmy w nocy jak nie ma wolnego, ale raczej po 23 nie, bo ogólnie wcześnie kładę się spać ;)
Lubię zombie i chciałam obejrzeć kilka filmów, m.in.''Noc żywych trupów'' ale nigdy jakoś nie ma okazji... oglądałam tylko ,,Dzień żywych trupów'' z Meną Suvari i myślę, że był całkiem niezły. Zachęcił mnie do oglądania innych. Mam nadzieję, że ''Ziemia...'' mnie nie zawiedzie ;)

gniada01

też poogladam, mam nadzieje, ze bedzie warto ;) Miłego wieczoru i oglądania

gniada01

Poogląda się :)tylko okaże się czy do końca ;p

gniada01

oglądał ktoś, warto ?

szaler12

Rzecz gustu, chciałem obejrzeć dzisiaj, ale jakoś odeszła mi ochota, film przeciętny, nie porwał mnie, kiedyś go widziałem. Bardziej polecałbym serial żywe trupy, był naprawde niezły.

rockhound

A właśnie,wiadomo już kiedy jedynka go znowu puści?

gniada01

Oczywiście zasnęłam pod sam koniec i nie znam zakończenia. Tradycja..

ocenił(a) film na 7
Ttarantulla

wszyscy się rozeszli do domów

ocenił(a) film na 6
kamfpv

No dokładnie ;) Jest w tym filmie coś takiego, że jakoś w ogóle się człowiek nie zastanawia jak się skończy, jakoś nie podobał mi się za bardzo, za dużo rzeczy trzeba by było poruszyć, wyjaśnić.

ocenił(a) film na 6
gniada01

No i tak jak myślałem średniak. Nie był zły ani dobry i myślę, że 6/10 tu pasuje taki ot zwykły film, bez polotu. Lubię tematykę zombie więc obejrzałem. Jeśli nie oglądaliście wcześniej to polecam „Noc żywych trupów z 1969 i 1990" i „Świt żywych trupów z 1978" no i ewentualnie „Dzień żywych trupów z 1985”. Jak chcecie obejrzeć prawdziwe życie podczas plagi zombie to polecam serial "The walking dead".

ocenił(a) film na 6
GaragasRock

Jeśli chodzi i serial 'The walking dead' to oglądałam kiedyś na 1 parę odcinków, i uważam że to dobry serial, choć bohaterów, wątków itd. nie znam dokładnie. Mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć jakieś starsze filmy o zombie, te o których mówisz. One rzeczywiście mogą być dobre ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones