PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507060}

Zimne światło dnia

The Cold Light of Day
5,2 10 372
oceny
5,2 10 1 10372
Zimne światło dnia
powrót do forum filmu Zimne światło dnia

...jest sens oglądać dalej? Bo tak wieje nudą, że aż wyłączyłam i zaczęłam czytać Silmarillion.

ocenił(a) film na 2
diana6echo

I dobrze zrobiłeś

ocenił(a) film na 1
diana6echo

Dokładnie! zaczęłam przysypiać w połowie i spać poszłam :) beznadziejny film.

ocenił(a) film na 3
diana6echo

Ja dotrwałem do pięćdziesięciu :D Efekty specjalne - głównie posługiwanie się bronią - szkoda, że twórcy nie mieli o tym zielonego pojęcia. Pewnie za parę minut WIllisa wydali tyle z budżetu co za całą reszte filmu.

ocenił(a) film na 3
Isumi

Willis został użyty w charakterze "wabika" przez twórców tego "arcydzieła", żeby przyciągnąć ludzi do tego gniota. Niestety, ja również dałem się nabrać...

diana6echo

Liczyłam na coś dużo lepszego. Fajnie się zaczęło. a potem kiepsko :/

diana6echo

Wędruję filmowym tropem Henry'ego Cavilla, nie oglądałam filmu, wpadłam tylko powiedzieć, że to uwielbiam to porównanie którego użyłaś xD

diana6echo

pjontala za Silmarillion! :D

bigvara

Nie wiesz nawet ile nerw straciłam czytając Silmarillion - co faceci popsuli, to baby musiały posprzątać po nich ;)

diana6echo

no widzisz... a w realnym świecie jest często na odwrót :D

ocenił(a) film na 3
diana6echo

Właśnie jestem w połowie "Silmarillionu" i rzeczywiście lepiej bym na tym wyszedł, gdybym dalej go czytał zamiast tego filmu, bo straszna słabizna (film, nie książka!) >_<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones