PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586583}

Zjawa

The Revenant
7,2 267 251
ocen
7,2 10 1 267251
6,5 40
ocen krytyków
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Dawno nie oglądałem tak długiego filmu, który przykułby mnie do monitora jak łańcuchami. Brawo dla Dicaprio. Oskar musi być!!

ocenił(a) film na 10
pichulec

Dokladnie miam takie samo odczucie. To jeden z tych rzadkich filmow gdy kilka dni po obejrzeniu wciaz gleboko jeszcze siedzi w glowie. Gdy troche ochlone obejrze go jeszcze raz. 10/10

pichulec

No kiedyś musi dostać do cholery biedaczek!

ocenił(a) film na 5
pichulec

Dostał złotego globa i myślę, że na tym się skończy. Czekam aż film wejdzie do kin, ponieważ hity ogląda się na wielkim ekranie. Po seansie stwierdzę czy Oscar musi być czy nie

ocenił(a) film na 9
pichulec

Masz absolutna racje. Tez wlaczylem sobie film o 2 w nocy i nagle patrze a tu juz 4. Dicaprio zasluzyl na oskara, choc Hardy tez zagral zajebiscie.

użytkownik usunięty
pichulec

Film rządzi,jest bezbłędny..jak sie może komuś nie podobac..wtf? Wszystko idealnie współgra ze sobą.
ZDJECIA, SCENARIUSZ, AKTORZY, SOUNDTRACK, REŻYSERIA. Bardzo realistyczna walka z niedzwiedziem.

Słabe strony? 0, film takich nie ma,jest bezbłędny niczym 2001ASO, ale odyseja to połka najwyższa, wzór do naśladowania.

Tylko ogarnieci ludzie go docenią.

ocenił(a) film na 7
pichulec

Nie do końca się zgadzam. Film zaczyna się jak u Alfreda od trzęsienia ziemi i nie zamierza zwolnic tempa i napiecia, ale od czasu ostatecznej rozłaki Glassa z druzyną całość po prostu siada by na koncu znowu wrócić w wielkim stylu. Środek tego filmu lezy przez rozwleczone ujecia, rozumiem, ze to miało na celu budowanie klimatu itd, ale aż za bardzo to rozciągnęli. Do tego sny, w ogole nie wiem co miały wnosić te wstawki, zrobić film głębszym itd. totalnie nie pasuja te elementy do tego filmu, który już sam w sobie ma spory bagaż dramatyczno refleksyjny. Niemniej całość to kawał mocnego kina, które brutalnością scen nie musi się wstydzić choćby przed Tarantino. Do tego ma piękną, minimalistyczną muzykę pasującą do oszczędnej, surowej wymowy tego dzieła. W sam odskocznia od rozrywkowego kina.

ocenił(a) film na 7
pichulec

Jeśli nie dostał Oscara za Wilka z Wall Street a dostanie za Zjawę to już całkiem stracę wiarę w Akademię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones