PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462441}

Zmierzch

Twilight
5,6 331 755
ocen
5,6 10 1 331755
4,0 24
oceny krytyków
Zmierzch
powrót do forum filmu Zmierzch

Kompromituje Horror

ocenił(a) film na 2

Dawniej wampiry budziły strach a w tym syfie mało tego ze nie strasza to jeszcze sie całuja.Tragedia jednym słowem

użytkownik usunięty
zegan333

Wampiry miały i mają budzić strach w nieyrosłych pampersosiuśkach, które w fikcji doszukuja się krztyny prawdy.
Rozumiem, że filmiki o wampirach mogą się podobać, że ich historie mogą sie pobobać, ale bać się?!!
Tragedia jednym słowem.

ocenił(a) film na 4

Erm, słucham? Wampiry pochodzą z legend, a wcześniej historii, które miały na celu głównie straszenie(chociaż są one różnorodne, w zależności od kultury, wampiry nie zawsze były straszakami). Uszanuj trochę naszą kulturę i historię.

Hifumi

Wampiry bo to się całują by wzbudzić w widzach taką adrenalinę czy namiętność. Mnie się podobają wampiry chciałabym jednego spotkać byłoby fajowo. Bo ja jestem strasznie podobna to Belli, nieśmiała zmknięta w sobie brunetka z brązowymi oczami......
Ale może kiedyś tak się zdarzy w końcu jestem jeszcze młoda mam 14 lat. A Bella miała 17. O ile się nie myle. Nie chce się przechwalać raczej nie jestem typem przechwalaczki. Każdy by chciał spotkać wampira no może prawie każdy. Ale fajnie mówić a co innego dopiero temu sprostać. Bella była odważna nie bała się Edwarda i innych wamporów. To znaczy jego rodziny. Bo tych złych się bała. Ale film fajny nie mogę się doczekać aż obejrze przed świtem tę najnowszą część. Ale będzie fajnie, pójdę na nią do kina.
A jak myślicie dobrze by było gdyby zmierzch był pokazywany w 3D?

użytkownik usunięty
__Cleo Sertortii13

Przykro mi, że muszę Cię uświadomić ale wampiry nie istnieją ...

Dokładnie i nie beda

ocenił(a) film na 3

Zasadniczo w pewnym sensie istnieją:P
Pewna choroba psychiczna wymusza picie krwi, a jak do tego dodać uczulenie na światło słoneczne (w cieższych przypadkach nawet minuta przebywania na słońcu wywołuje cieżkie oparzenia itp) i puff mamy ludzkiego wampira:P

ocenił(a) film na 3
__Cleo Sertortii13

"Mnie się podobają wampiry chciałabym jednego spotkać byłoby fajowo."
Sądzę że moment wypijania krwi z twego ciała przypadłby ci do gustu...

ocenił(a) film na 3

No jasne, fikcja buduje większość horrorów. Ale co tam...;d

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 3

Tylko, że to co jest w Zmierzchu cieżko wampirami nazwać...

zegan333

Bo to jest w większej części romans, a horror tylko go dopełnia.

ocenił(a) film na 1
bittersweet_

dla mnie ten film jest jedną wielką porażką, nie spodziewałem się że tak tragiczną książkę(nie mogę znaleźć odpowiednio mocnego słowa by wyrazić uczucie obrzydzenia po lekturze tego czegoś) da się zrobić jeszcze gorszy film, dla autorów za dokonanie cudu 10/10, dla fillmu -9/10 wychodzi ocena 1/10. Brawo:) A co do horroru- ktoś musiał się nieźle upalić by coś takiego stwierdzić, toż to by nie przestraszyło maniakalnego fobika.

ocenił(a) film na 2
bittersweet_

Romans z wampirem

użytkownik usunięty
zegan333

Szczerze mówiąc ja już nie wiem czym jest horror. Tyle się ich naoglądałam, że jakoś mnie już nie zaskakują i nie straszą. A "Zmierzch" obejrzałam z jedną miną na twarzy. Bez rewelacji...

użytkownik usunięty

Horror!? Śmiechu warte. Porażka.

użytkownik usunięty

Horrorem jest twój avek:D Wybacz bejb.

Zgadzam sie z toba i tworca tematu

ocenił(a) film na 1
zegan333

Nie mam nic przeciwko całującym się wampirom, nawet te uprawiające seks mi snu z powiek nie spędzają, ale pod jednym warunkiem: że są krwiożerczymi bestiami. Mejerpiry (odmawiam nazywania ich wampirami) są straszne i krwiożercze całkiem tak samo, jak manekiny w sklepie.

ocenił(a) film na 1
EineHexe

po 12 piwach, dużej ilości wypalonej trawy może bym się wystraszył ale na pewno nie byłoby to wynikiem rzeczywistej grozy jaką budzą(a budzą co najwyżej śmiech) a działania owych specyfików, czekam na film o wilkołakach gejach i ich miłosnych rozterkach, ciekawe czy ze względu na obecność owych "bestii" też ktoś to nazwie "horrorem". Ten film straszy tylko scenariuszem, wykonaniem i wyglądem aktorów.

użytkownik usunięty
Popjular Kaotist

Ja po 12 piwach i dużej ilości wypalonej trawy to bym miała zwałę z Edzia co nie miara

mi to nawet piwa nie trzeba było...wystarczył worek zielonego;]

użytkownik usunięty
keshia21

No wiadomo... Ja jakbym to zmieszała to był rzygała jak kot. Delikatnie to ujmując

Ja lubię się gazować browarami, tak powiedzmy 12 schłodzonych Lechów i miodzio:D na raz wypijam potem poprawiam colą plus Tiger lub Red Bull lub PowerRade i rządzę na każdej imprezie

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

To ja jestem cienki zawodnik, bo tak w sumie 5 pilsów wypiję i mam banię... I nie imprezy nie chodzę, wole domówki:P

Jesteś kobietą, to zrozumiałe. Znałem kiedyś jedną typiarę, potrafiła na raz 14 puszek osuszyć, kiedy padłem to ona się dopiero rozgrzewała. Dobra kurna była, nie ma co.

To ja jestem cienki zawodnik, bo tak w sumie 5 pilsów wypiję i mam banię...

Lata praktyki, zresztą, w podstawówce więcej potrafiliśmy wypić. Dzis lata już nie te, ale jeszcze jakiś wigor i fantazję zachowałem.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Ja właściwie piję żeby się rozluźnić lub dla towarzystwa a nie po to by się upić. Te czasy mam za sobą:P

A ja sie lubię upić. Na aucie mam plakietkę "Pijani kierowcy przeciwko matkom".

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Jeździsz po pijaku?? Nie słuchasz przykazania piwa, które znajduje sie na kazdej butelce i puszce?

Jeżdzę. Mam na zderzaku plakietki "Zwierzęta do recyklingu" oraz "Kotlecik cielęcy raz".

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Ahamś. Czyli, że dawca serca. Supcio. Zgubiłam fajkę:(

Raczej dostarczyciel organów.Oczywiscie nie swoich.

użytkownik usunięty

Daj spokój, nie słuchałem nigdy Piaska. Ale wiochę odwalasz, kobito.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Jakiego Piaska? Tego co się spiknął z Pirógiem w kiblu?

Piasek miał kiedys kapele o takiej nazwie. W 1995.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Skąd wiesz? Byłeś jego fanem?

Tak.

MilesQuaritch

nidy nie widziałem aby pierog mógł wejść do kibla.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Chodzi mi o tego danca gay

Fajne programy oglądasz. Pogratulować gustu.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

Dziękować. Dobra, idę sprzątać. Buy a bongo

użytkownik usunięty

Znalazłam fajkę!

No i Shazzy słuchasz. ŁAŁ kip mi bejbe łan mor tajm.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

"Bacik poczuł szambo" http://www.youtube.com/watch?v=Netuohe6p10&feature=related

użytkownik usunięty

http://www.youtube.com/watch?v=raerE_zUfCA i coś dla Jehowych :-)

Fuuu Vader. Jesteś fanką tych okropnych metali?

Fuu pewnie masz tatuaże i długie przetłuszczone włosy i kolczyki w miejscach intymnych.

użytkownik usunięty
MilesQuaritch

A gdzież tam. Spójrz jak wrota niebios otwierają się przede mną na moim avatarze:P Przekute mam tylko uszy (po jednej dziurce w kazdym) a tatuazu nie mam zadnego. Za jakis czas jak mnie bedzie stac to zrobie sobie jakąś łapę wilka na ramieniu czy cuś... A włosy mam piękne, lśniące i bez łupieżu dzięki head&shoulders :P

ocenił(a) film na 1
MilesQuaritch

heh widzę że pogawędkkę sobie tu urządziliście

ocenił(a) film na 3
MilesQuaritch

Hihihi, ale jaja:D Stare dzieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones