PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40694}

Znaki dymne

Smoke Signals
6,7 448
ocen
6,7 10 1 448
6,0 3
oceny krytyków
Znaki dymne
powrót do forum filmu Znaki dymne

fajny film

ocenił(a) film na 8

nie jest to arcydzieło, ale ma niezły klimat, przede wszystkim nie jest przesłodzony i pokazuje życie współczesnych Indian w taki sposób, że można mieć o nim dobre wyobrażenie - tak sądzę. swoją drogą jacyż biali ludzie są aroganccy: zawłaszczyli ziemie Indian pod własny użytek a teraz w XX i XXI wieku dyktują innym nacjom jakie są warunki wolności, przy czym Indianie mieszkają u nich w rezerwacie! z lekka paranoja.

idulec

Ujdzie;)

ocenił(a) film na 8
Motorcycle_Boy

oglądałem go ze 2 razy
nawet mi się podobał

ocenił(a) film na 10
idulec

A dla mnie to JEST arcydzieło!!! To jeden z najlepszych filmów o tematyce indiańskiej jaki widziałam. No i 10/10 za to że w końcu główne role zagrali tubylczy amerykanie.

igmu

a czy wiesz skąd mogę go ściagnąć ??? i Dance me Outside???
plz szukam tych filmów, generalnie interesuja mnie własnie filmy o takiej tematyce. Napisz.

igmu

Czy ten film ukazuje kulturę Indian, ich zwyczaje itp.?
Gdzie można go ściągnąć?

Pozdrawiam :)

Itomahawk

późna odpowiedź, ale jest na you tube, wczoraj obejrzałam. Może nie arcydzieło ale bardzo dobrze zrobiony film, dobra gra i świetne dialogi.
Uważam że warto obejrzeć. Nie pokazuje tez może kultury Indian ale życie tych współczesnych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
igmu

Naprawdę jeden z lepszych filmów jakie widziałem. Bardzo tęsknię do takiego kina z lat 90. Jest subtelne i prawdziwe w przeciwieństwie do tendencji jakie mamy dzisiaj - szokować, szokować i jeszcze raz szokować. Ten film jest wspaniały.

ocenił(a) film na 8
kgruba

Dobrze to ująłeś.A jeśli lubisz ,jak ja kino lat 90 tych to wbij w wolnej chwili na cda na mój kanał.pozdrawiam.Film znakomity,tak jak wszystko co robi Eyre

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
idulec

fajna muzyka jest w tym filmie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones