Znowu będzie Gwiazdka

Twice Upon a Christmas

2001 1 godz. 26 min.
5,6 99
ocen
5,6 10 99
45
chce zobaczyć
{"type":"film","id":107765,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Twice+Upon+a+Christmas-2001-107765/tv","text":"W TV"}]}

Kristin, oddana rodzinie Morganów niania, cierpi na zaniki pamięci i zupełnie nie ma pojęcia o tym że jej tatą jest... Święty Mikołaj, który razem z panią Mikołajową i drugą córką, niegodziwą Rudolfą, mieszka sobie na Biegunie Północnym. Wraz z rosnącym przywiązaniem do nowej rodziny, maleje niepokój Kristin o przeszłość, ale kiedy Bill Morgan prosi ją o rękę staje sie jasne, że zagadkę trzeba wyjaśnić. Ślub w dniu Bożego Narodzenia. Tymczasem na Biegunie zanosi sie na prawdziwy kryzys. Podczas nieobecności siostry Rudolfa knuje podłą intrygę: przystępuje do kampani reklamowej, zamierzając sprzedać rodzinne włości i raz na zawsze zlikwidować Święta. Jej plan jest bliski powiedzenia a Święty Mikołaj - bliski bezrobocia.

Córka św. Mikołaja, Kristin Claus, mieszka z rodziną Morganów jako niania i przyjaciółka domu. Ojciec rodziny - Bill Morgan, pewnego dnia , proponował jej małżeństwo. Kristin staje przed poważnym dylematem. Ale jak to zawsze bywa w końcu zwycięża miłość - data ślubu zostaje wyznaczona na najbliższe święta Bożego Narodzenia. Ale wszystko byłoby za proste i właśnie ...w tym samym czasie na biegunie północnym złośliwa siostra Kristin, Rudolfa, chce wybudować centrum gier i rozrywek. Wie dobrze, ze gdy to zrobi to wówczas ich ojciec - czyli św. Mikołaj - straci rodzinny dom. Kristin nie może do tego dopuścić.

Beta
opis użytkownika