PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550470}

Zombieland: Kulki w łeb

Zombieland: Double Tap
6,2 36 886
ocen
6,2 10 1 36886
5,4 12
ocen krytyków
Zombieland: Kulki w łeb
powrót do forum filmu Zombieland: Kulki w łeb

i widzę, że dziewczyna ma talent. Wiem, grała w "co ty wiesz o swoim dziadku", ale chyba jako jedyna w tym filmie była poważna. A tutaj? Idealna kreacja "różowej laleczki". Zoey jest raptem rok starsza od Abigail, a Little Rock powinna się uczyć od Madison, jak włożyć w postać duszę.

ocenił(a) film na 5
Takeya

Zgadzam się! Koniecznie musisz obejrzeć film Flower z nią. Jedną z lepszych jej ról. Liczę że osiągnie sporo bo ma talent.

Takeya

W „Wyborach Paytona...” też miałam z niej niezły ubaw!

ocenił(a) film na 5
Takeya

Bardzo śmiechowa rola różowej niuni-idiotki czyli postaci wyciętej żywcem ze Scream Queens - serialu slashera w którym grała... Abigail Breslin ;)

Takeya

Też tak uważam, świeża w roli i bardzo ładnie się na nią patrzy, Stone i Breslin widać zblazowane i zbrzydłe są w filmie na siłę.

ocenił(a) film na 7
Takeya

Zoey zrobiła dla mnie ten film,każda scena z nią była przezabawna,najlepsza akcja z lornetką ;)

Takeya

Aktorką jest dobrą, ale akurat głupiutkie blondyneczki gra najczęściej. Trochę odklepała tego kotleta, ale że urodą się wpasowuje to była zabawna

ocenił(a) film na 3
Takeya

Bo Zoey Deutch to nie tylko ładna ale całkiem dobra i zdolna aktorka, ma szansę na dużą karierę ale czy tak będzie od niej samej tylko zależy....

ocenił(a) film na 6
Takeya

Zdecydowanie postać Zoey rozkręciła ten film, do momentu sceny kiedy się pojawia, jakoś tak oglądałem ten film jednym okiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones