1 godz. 29 min.
5,4 28 524
oceny
5,4 10 28524
5 136
chce zobaczyć
5,9 8
ocen krytyków
{"rate":5.875,"count":8}
{"type":"film","id":12032,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zoolander-2001-12032/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Zoolander
  • Danilho ocenił(a) ten film na: 9

Jeśli ktoś bierze ten film dosłownie jest strasznym tępolem! Mam nadzieję że macie podobne odczucia!

• Agent_Cooper ocenił(a) ten film na: 7

Danilho Dokładnie. Różne typy humoru lubię i różnego typu kino. Obejrzałem tą komedyjkę w tv i naprawdę nieźle się uśmiałem. Stiller jest na serio niezły. trochę dystansu ludziska. Daję 8.

• rashell ocenił(a) ten film na: 9

Danilho ja dałam dziewięć, za przykład idealnej satyry (podobnie jak jego tropic thunder).

• Danilho oczywiscie ze filmu nie biore na serio, ale wciaz jest bardzo zły. Stiller jest fatalnym aktorem. Zastanawiam sie kto mu placi za te filmy?

Abraxus Co wg. ciebie jest fatalne w aktorstwie Stilera? Bo ja widzę bardzo plastycznego aktora potrafiącego wcielać się w różne postacie, król kina absurdu!

• Danilho jakie role? faceta ktorym gra w komediach gdzie najelpszym zartem jest kawal o seksie. Najlepsze gagi to sranie i pierdzenie lub chodzenie ze sperma we wlosach

Abraxus A widziałeś jaja w tropikach? i co jest to pewnie dla ciebie idiotczna komedia o wypadających flakach a zoolander to komedia o zdejmowaniu gaci na wybiegu????

Warto w film który na pierwszy rzut oka wygląda na powierzchowny wejść głębiej a można dostrzec pastisz show biznesu i amerykańskiego konsumpcjonizmu. Wystarczy tylko chcieć.

A jeśli masz ochotę zobaczyć Bena w poważniejszej roli zobacz Północ - bardzo dobry film

Pozdro

• Abraxus Abraxus jak na takiego przeciwnika Sillera bardzo dużo wiesz o jego gagach

• Til bo widzialem wiele jego filmow. Jak inaczej moglbym go oceniac? *puk puk, jest tam kto?*

• fuManchu ocenił(a) ten film na: 10

Abraxus A kto mogłby lepiej zagrać Dereka? Lubię Stillera, ale w każdym filmie gra taka samo,jest jak Magnum Zoolandera:)

• bermuda_t ocenił(a) ten film na: 1

Abraxus To nie zasługuje na miano filmu,aktorzyna ze szkolnego kółka pod dyrekcją Hipolita z niedorozwojem umysłowym.,,film'' dla patologii

• sanczopansa ocenił(a) ten film na: 9

Danilho popieram w 100%

• Zelek ocenił(a) ten film na: 5

Danilho "Pastiżem" to jest Twoja ortografia...

• mentalwinner ocenił(a) ten film na: 8

Zelek Dziękuję.

Zelek Hahaha to samo pomyślałam.

• kajtek_21 ocenił(a) ten film na: 7

Danilho no racja niektórzy powinni oglądać filmy (czy seriale) z tak prostym przekazem jaki ma np "Klan" bo więcej ich umysł nie ogarnie. A w tym filmie wyśmiewają dziubek za nim jeszcze pojawił się na FB;)

• CREATOR_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

Danilho Scena kiedy wypowiada słowa "One look? ONE LOOK?!!" po czym patrzy się w taki sam sposób jak zawsze a Mugatu mówi "Thats beautiful...."... za każdym razem jak to widzę ledwo się na krześle trzymam :).

Film w swojej kategorii nie ma sobie równych moim zdaniem.

• Kasiek_haz ocenił(a) ten film na: 7

Danilho Zoolander to jedyny film, w którym Ferrell mnie autentycznie śmieszył zamiast wkurzać. I już za samo to należy mu się wysoka ocena. Resztę napisaliście. Pozdrawiam <BLUE STEEL>

• Danilho Może nie jest to najgorszy film jaki widziałam ale jeden z gorszych na pewno

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

Danilho Proszę nie używać niezrozumiałych przez siebie słów, pisze się pastisz, a nie jak to Szanowny Pan napisał pastiż.

• armarange ocenił(a) ten film na: 7

van_der Sam fakt popełnienia błędu ortograficznego nie jest tożsamy z brakiem rozumienia znaczenia danego słowa.
    Proszę być bardziej wyrozumiałym dla ludzi i starać się zauważyć szerszy kontekst wypowiedzi, z której wynika, iż autor wie co to słowo oznacza.

• van_der ocenił(a) ten film na: 2

armarange Masz rację, nie potrzebnie napisałem ten komentarz. Może dlatego tak zrobiłem, iż film nie przypadł mi do gustu.

• Danilho Masz rację, te reakcje są przesadzone. Mnie jednak ten film nie porwał, mam też kłopot z jego jednoznaczną oceną. Na tle innych filmów wypada blado, w sumie nawet z klasykami z Leslie Nielsenem, czy innymi parodiami.

Danilho Cała scena ze spiskową teorią zagrana przez Duchovnego ( kłania się oczywiście Fox Mulder ) , potem scena opowiadania o powaznej chorobie ( bulimii ) powodują że to niewątpliwie coś więcej aniżeli głupia komedia. Film ma drugie dno i nie sądziłem że dla Stillera dam kiedyś tak wysoka notę.
    Natomiast nie spodziewałbym się inteligencji po większości kinomanów. Oceny mówią same za siebie.

armarange ****"Stillerowi" dam

• adybich ocenił(a) ten film na: 7

Danilho Ki

• Danilho Zgadzam się w 100%. Nie próbuj ogarnąć ludzi, którzy nie ogarniają satyry. Nie wytłumaczysz im o co chodzi w tym filmie. Szkoda Twoich nerwów ;)

• Danilho Fakt. Ręce opadaj jak ktoś daje temu filmowi ocenę równą najlepszej średniej na tym portalu. Jeszcze bardziej opadają jak przeciwników nazywa się tępolami.

Danilho Hehehe zawsze wiedziałam,że takie kiczowate filmy bez ambicji ogląda patologia. Do szkoły uczyć się j.polskiego !