PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831109}
7,9 2 335
ocen
7,9 10 1 2335
Zrodzeni do szabli
powrót do forum filmu Zrodzeni do szabli

MISTRZOSTWO

ocenił(a) film na 10

Tak dobrego polskiego dokumentu dawno nie widziałem. Wow 10/10.

veldrinian

fabularnego też :)

aesacusowady

Nie wiecie jegomoście, czasem gdzie można obejrzeć? Niestety wczoraj musiałem iść na 22 do pracy :(.Jak by ktoś coś wiedział, prosiłbym o cynk, ponieważ znaleźć nie potrafie :(

ocenił(a) film na 9
lokhy

Na pewno będą powtórki, nie martw się ;-)

lokhy

Jutro na History o 22

lokhy

https://ekino-tv.pl/movie/show/zrodzeni-do-szabli-2019-pl/26992

ocenił(a) film na 8
veldrinian

Oglądając ten film zastanawiałem się dlaczego jeszcze nie powstał taki serial? Jakby był zrobiony tak jak ten film to na pewno okazałby się wielkim hitem.

ocenił(a) film na 9
Rozyebuti

Przyznam się, że myślałem że to będzie właśnie realizowane jako serial... Szkoda, że nie. Ale może po odzewie i oglądalności, producenci podejmą rękawicę?

ocenił(a) film na 9
Rozyebuti

Zdecydowanie można by!

veldrinian

A nie ma lukrowania historii? Jak nie to obejrzę.

ocenił(a) film na 9
skalp_el

z tym lukrowaniem, to Ty już w innym temacie się popisałeś. Obejrzyj to zobaczysz, tylko godzinka. Będzie opływał lukrem to dasz w zamian za straty moralne odpowiednia recenzję, co by innych lukrofobów ostrzec ;)

tomek2123

No cóż, nie moja wina, że powszechne jest takie zakłamywanie polskiej historii.

ocenił(a) film na 9
skalp_el

już nie marudź tylko obejrzyj. To naprawdę w miarę obiektywny obraz i nie ma co się tak na siłę wzbraniać.

veldrinian

Po prostu wspanialy-mam nadzieje ze zrobia na tej podstawie serial albo film kinowy.Jakby ktos chcial odswiezyc to jest do obejrzenia na Amazon Prime za okolo 5 funtow(wynajmij lub kup)-po stukroc warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones