PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 011
ocen
7,9 10 1 269011
7,8 35
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Byłem ostatnio z synem w kinie i widziałem zwiastun. Dla samej sceny z leniwcami KONIECZNIE trzeba się wybrać do kina na ten film. Cała sala wybuchła śmiechem!!!

karlikk

Potwierdzam. Cała sala dzieci, ale najgłośniej śmiał się ojciec jednego z nich.

karlikk

Właśnie jestem po seansie i polecam wybranie się na to do kina :)

ocenił(a) film na 9
karlikk

Leniwce wymiatają :)

ocenił(a) film na 9
karlikk

Zgadzam się. U mnie, gdy byłam w kinie, też to puścili i też wybieram się głównie przez leniwce :D

ocenił(a) film na 5
gorawe114

tylko leniwce sa śmieszne w tym filmie więc polecam zobaczyc znowu zwiastun bo w kinie sie zawiedziesz...

ocenił(a) film na 9
mino88

No cóż. Byłam już na tym filmie i uważam, że to była najlepsza bajka, jaką oglądałam, ale każdy ma swoje gusta, co nie?

ocenił(a) film na 10
mino88

Na szczęście ten film nie bazuje tylko na humorze do którego doklejona jest jakaś tam fabuła. Siłą " Zwierzogrodu " są bohaterowie i fabuła, a nie gagi. Scena z leniwcami śmieszy i rozładowuje napięcie ale ten film ma do zaoferowania znacznie więcej, bywa też bardo emocjonalny.

mino88

Może nie na 5, ale na mocne 7 oceniłam i też się zastanawiam, skąd te ochy i achy?? Fajna bajka, na poziomie Disneya, ale nic ponadto. Taki sensacyjny film z motywem przyjaźni i tyle. Po rozbuchanych przez reakcje na filmwebie oczekiwaniach, dla mnie zawód....

ocenił(a) film na 10
mm74

Skąd ochy i achy? Może stąd, że czegoś takiego jeszcze u Disneya ni było? Może za oryginalność? Za wykreowany świat? Za parę głównych bohaterów i chemię między nimi? Za wiele odniesień i interpretacji?

ocenił(a) film na 9
mm74

Ja tylko powiem, ze kiedy jest sie szczesliwym white cis hetero, to faktycznie, film moze byc 'tylko' fajny, na poziomie Disneya, na mocne 7.
Mnie natomiast poruszyl niejednokrotnie i dal mi nadzieje, ze moze kiedys i ludziom uda sie stworzyc wlasna 'zootopie', gdzie kazdy moze byc soba, niewazne jakiej jest plci, orientacji seksualnej, przynaleznosci rasowej czy religijnej... Jestem swiezo po seansie i dalej przezywam. Wielkie brawa dla Disneya, bo nie spodziewalam sie az tak dobrego filmu, z takim wydzwiekiem. Koniecznie do pokazania najmlodszym, koniecznie!

Stonnka

Stonnka, nie musisz wrzucać wszystkich do jednego worka. White cis hetero było zbędne... A przynajmniej tak zabrzmiała ta uwaga.

Ale muszę przyznać, że film naprawdę cudowny. Jedna z lepszych (jak nie najlepszych) bajek z ostatnich lat. Jest się czym zachwycać i należy, jak najbardziej! :D

ocenił(a) film na 10
Stonnka

Jako white cis hetero w takim razie zaraz obnize bajce ocene na 1, bo jak widze takie pier dolenie to mam ochotę wytrzaskać wszystkich odmiencow po mordach. Zawsze bylem tolerancyjny, ale to co teraz odwalacie z rasizmem i wiktymologią powoduje skutek odwrotny.

ocenił(a) film na 10
Kozoglowy

O, proszę, mamy kolejnego "prawdziwego polaka" na forum ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Od polakow prosze mnie nie wyzywac, nie gardze inna nacja bardziej niz polska

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Haha jebłem jak to przeczytałem. Sam koleś ewidentnie jakiś niedowartościowany psychopata lub sadysta, bo niby kto normalny chciał by się znęcać nad innymi "bo tak?".

Najbardziej rozbawił mnie tekst "Zawsze byłem tolerancyjny" xD
Tak jasne, tak sobie wmawiaj, od razu widać że jesteś jakimś burakiem homofobem, a samej koleżance Stonnka nic tylko współczuć, widać że biedna zdołowana przez takich debili jak Kozogłowy, nawet na bajkach później płacze ;(

karlikk

Wiadomo kiedy wyjdzie na DVD? Raczej unikam oglądania animacji w kinie

ocenił(a) film na 10
Rukiija

Standardowo za cztery miesiące, czyli w tym przypadku gdzieś w czerwcu.

lelen_lis

Dzięki

karlikk

W zwiastunie są odrobinę inne dialogi w scenie z leniwcami niż w filmie oglądanym w kinie i inny żart liska (w trailerze o wielbłądzie a w filmie o espresso)

ocenił(a) film na 10
methiu2

Potwierdzam, również za to odejmuję punkt. Zapowiedzieli w zwiastunie dowcip o wielbłądach w scenie z leniwcami, więc powinno tak być, a nie zmieniać :/ .

ocenił(a) film na 10
methiu2

Ale Wiesz, że zwiastun został zdubbingowany na długo przed tym, zanim zaczęły się prace nad finalnym dubbingiem do filmu? Zakładam, że nie mieli wtedy jeszcze nawet tłumaczenia pana Wierzbięty, stąd brak kilku fajnych tekstów, które są w zwiastunach i inni aktorzy podkładający głos.

methiu2

Film oglądałem w oryginale i w scenie z leniwcami był dowcip o wielbłądach, może dlatego w zwiastunie początkowo był dowcip o nich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
karlikk

Faktycznie. Kiedy pojawiła się scena z leniwcami, dorośli zaczęli rechotać. Mówi się, że producent filmu nieumyślnie pokazał realia polskich urzędów, w tym wypadku wydziału komunikacji.

ocenił(a) film na 10
Rataplan

Wzorowali się chyba też na polskiej straży miejskiej - ilość mandatów wystawionych przez Judy, i to do południa ;)

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Haha!

ocenił(a) film na 8
karlikk

akurat jedna z najsłabszych scen w filmie, prymitywna i nudna w trzy dupy.

ocenił(a) film na 9
karlikk

Dla mnie to była jedna z gorszych scen :/

ocenił(a) film na 10
Drask

Jak kiedyś pójdziesz coś załatwiać do jakiegoś Polskiego urzędu(polecam zus), to zrozumiesz że byłeś w błędzie :D

Artemisek

Polecając ZUS poleciałeś sztampowym stereotypem z przeszłości. Teraz maja najszybszy personel wśród znanych mi urzędów w mieście.
Natomiast Wydział Komunikacji jest zmorą, jak widać o światowej renomie.

użytkownik usunięty
karlikk

Też go widziałem i o mało mnie krew nie zalała, myślę sobie o nim tak:https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uac t=8&ved=0ahUKEwjg3tT2k9vRAhWIHxoKHX1WBtgQjRwIBw&url=https%3A%2F%2Fuk.pinterest.c om%2Fpin%2F540150549033488336%2F&bvm=bv.144686652,d.d2s&psig=AFQjCNHQhcfMWs3s1ob 4DJfCWRBKCxbK0w&ust=1485360123235930

użytkownik usunięty

Może teraz zadziała:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e9/27/9f/e9279f270060e06e5105698e82878 556.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones