PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 934
oceny
7,6 10 1 199934
6,9 21
ocen krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

Wzruszający, zabawny, inteligentny. Film zaliczam do udanych. Rewelacyjne sceny z życia, momentami bardzo wzruszające. Fajne pokazanie wartości rodzinnych, w czasach kiedy dominuje wszechobecna poligamia i pogoń za krótkotrwałą przyjemnością. Szczerze polecam, u mnie 9/10.

ocenił(a) film na 9
utopistka_filmweb

Trudno nie zgodzić się z Twoją opinią :) Film niesamowicie pozytywny i zdecydowanie warty polecenia.

utopistka_filmweb

Też się zgadzam:) Widziałam dzisiaj w kinie i było cudownie. Trochę się śmiałam, trochę płakałam. Cudowny, ciepły film o tym, że trzeba korzystać z każdej chwili.

milairka

Pytanie, czy ten film jest dobry na wypad do kina z żoną? Chodzi mi o coś co Jej się spodoba. Chciałbym aby to był stosunkowo lekki film, najlepiej komedia a z tego co widzę obecnie w kinach jest ten film i Milerowie. Który lepszy? :)

harnas_007

Nie widziałam Millerów, słyszałam, że jest całkiem niezłe jak na amerykańską komedię, ale na wypad z żoną zdecydowanie polecam Czas na Miłość, jestem przynajmniej w 80% pewna, że jej się spodoba:)

ocenił(a) film na 9
harnas_007

Ten lepszy ;) chociaż Millerowie również zaskakująco dobrzy.

sundayborn

Dzięki. Bilety już kupione ;)

ocenił(a) film na 9
utopistka_filmweb

Zgadzam się. Ciepły, sensowny, trochę zabawny, a trochę wzruszający film z gatunku tych, które chciałoby się obejrzeć w piękne niedzielne popołudnie. Polecam!

Ksai

Bardzo fajnny, sympatyczny film . Skłania do myslenia. :)))

ocenił(a) film na 10
utopistka_filmweb

Każdy kto ma rodzinę, dzieci i kiedykolwiek żałował tego jak przeżył swój dzień zrozumie ten film.
Każdy kto wyładował kiedyś na innych swoje emocje tylko dlatego, że miał tę gorszą chwilę zrozumie ten film.
Każdy kto kiedyś nie miał czasu, chęci lub po prostu siły na poświęcenie się w pełni rodzinie ( a o niej jest ten film) zrozumie ten film.

Jest on genialny... Przypomina o tym, że życie mamy tylko jedno... jak wielu z nas marzy o tym by mieć taką umiejętność jak główny bohater... Wrócić i zmienić... doświadczyć...

Jak dla mnie ten film, jako jeden z nielicznych ma szansę autentycznie zmieniać życie i los ludzi, którzy go obejrzą... trzeba się tylko na niego otworzyć.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
utopistka_filmweb

Znalazłoby się kilka zdecydowanie lepszych tytułów z tego roku. Film ani nie wzrusza, niespecjalnie bawi ani nie należy do "gatunków inteligentnych". Jak dla mnie zwykła papka, tyle że w nowym wydaniu.

ocenił(a) film na 8
Mike Torch

Anglicy potrafią zacząć ciekawie fajny temat ale na koniec go nie paskudzą jak Amerykanie. To czyni ten film solidny i wzorowy w swoim gatunku od początku aż do końca.

ocenił(a) film na 9
utopistka_filmweb

Już mniej więcej od połowy filmu, kiedy życie bohatera się stabilizuje, wydźwięk przesłania jest silnie odczuwalny. Zaczęły docierać do mnie emocje i wartości, które ja sam wyakcentowałem, film robi to delikatnie. Już w trakcie oglądania zacząłem wracać pamięcią, przenosić się w czasie i przypominać jak bardzo kocham swoją rodzinę. Tak samo jak główny bohater i jego ojciec, niewiele na temat miłości mówiąc, bardziej starając się pokazać to w gestach i szacunku, bojąc się nieco słów, które okazałyby się moją i taty "słabością". Film nie stara się pretendować do rangi arcydzieła. Jest to raczej rozprawka o życiu, na początku lekka, aby "z czasem", przejść przez różne jego barwy i odcienie. Chciałbym częściej bywać w rodzinnym domu... :)

ocenił(a) film na 10
utopistka_filmweb

Świetny film według mnie. Bardzo rzadko zdarza się żeby jakikolwiek film który ma w gatunku "romans" tak mi się podobał, nawet nie potrafię sobie teraz przypomnieć jakiegoś lepszego. Polecam bardzo mocno! Tata rozwalił system, chyba jedna z lepszych ról Biilla :) Właściwie wszyscy aktorzy idealnie się wpasowali. Poza jednym małym błędem w scenariuszu - chodzi mi o to, gdy nie wiedział, że ma inne dziecko natomiast przenosząc Kit Kat było wyraźnie zasugerowane, że wracając do teraźniejszości wszystko powinno się pamiętać (no chyba, że coś źle skumałem to prosiłbym o poprawke). Zapomniałem jeszcze prawie o najważniejszym no muzyka ! Muzyka rewelacja !

ocenił(a) film na 7
DeadHawk

Zle skumales, bo jak zobaczyl, ze ma inne dziecko, nie rude, tylko jakies z loczkami czarnymi, to poszedl po rade do ojca, no i wrocil do terazniejszosci czyli znalezli sie znowu w szpitalu po wypadku siostry, ale przeniesli sie na impreze gdzie spowodowal, zeby nie poznala swojego obecnego partnera, ktory byl zrodlem jej frustracji. Dzisiaj obejrzalam, to dlatego mam na swiezo. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
utopistka_filmweb

Poprawka - to jeden z najlepszych filmów w swojej kategorii EVER - jak dotąd tylko 2 filmy wzruszyły mnie do łez:
-Pamiętnik(2004)-scena finałowa
-Niezłomny(2014)-scena finałowa
no i teraz finalna scena z ostatniego spaceru...nawet teraz po tygodniu z trudem przełykam ślinę. Może dlatego że jako dziecko straciłem ojca i do dziś mogę z nim czasami porozmawiać tylko we śnie - magiczny film. 10/10 <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones