Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

1) Najlepszy Film: Social Network
2) Najlepszy reżyser: David Fincher
3) Najlepszy Aktor: Colin Firth
4) Najlepsza Aktorka: Natalie Portman
5) Najlepszy Aktor Drugoplanowy: Christian Bale
6) Najlepsza Aktorka Drugoplanowa: Amy Adams
7) Najlepsze Scenariusze: Aron Sorkin(Social Network), David Siedler(Jak zostać...

więcej

:DD:D:D:DDDD

Prosiłbym o linki to transmisji p2p, osoby, które już znalazły, ja zaraz zacznę szukać i jak
znajdę to wkleję.

Nie ma się co oszukiwać - Akademia nie zmieniła zbytnio ani swojego stosunku do Nolana, ani filmów Sci-fi. Film bez nominacji za reżyserie i montaż, w dodatku należący do takiego gatunku, nie ma najmniejszych szans na statuetkę za najlepszy film, o ile ktoś się jeszcze łudzi.

Jeśli Akademia wybierze "The Social...

Tak! To już dzisiejszej nocy zostaną rozdane Nagrody Akademii. Najwyższy zatem czas na przedoscarowe przemyślenia i krótkie podsumowania nominowanych filmów.



Najlepszy film:

Spośród 10 nominowanych pozycji (nadal jestem przeciwnikiem takiej liczby nominacji w kategorii Najlepszy Film. Do 2009 roku nominowane...

więcej

Na jakiej stronie mogę po polsku obejrzeć Oscary dziś w nocy i o jakiej godzinie.
nie mogę na telewizorze POMUSZCIE

Jestem trochę zawiedziony wynikami głosów użytkowników filmwebu w tej kategorii. Widać większość nie zapoznała się dokładnie z muzyką głosując ślepo na Incepcję (Hans Zimmer) i oczywiście zgadzam się z tym ponieważ to murowany faworyt. Natomiast szkoda, że na tle reszty kandydatów muzyka Johna Powella ("Jak wytresować...

więcej

Brak go w nominacjach! Bardzo dobry aktor, trochę niedoceniany... a szkoda.

Filmy nominowane w 2011r są na wysokim poziomie. Dlatego trudno ocenić, ktore powinno byc wyżej od innych. Moja kolejność jest następująca:
1. Czarny łabędź
2. Incepcja
3. Fighter
4. Jak zostać królem
5. Social Network
6. Wszystko w porządku
7. 127 godzin
8. Prawdziwe męstwo
9. Do szpiku kości
10. Toy Story...

więcej

hej,
czy ktos sie orientuje gdzie w wwie istnieje mozliwosc zobaczenia gali?
jakis bar, kawiarnia?

w zeszlym roku byly na chlodnej 25, ale w tym roku chlodna milczy na ten temat..


pzdr:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones